Wpis z mikrobloga

@jakisrandomx: Generalnie to teraz rozmiarówka ASSC to lekka loteria. Nowe wzory są robione na independent którego wymiary są inne niż Gildana (poprzedniej bazy). M może być na ciebie trochę za krótka ale jak lubisz dopasowane bluzy to nie powinien być to problem. Ja na początku miałem lekki problem z dopasowaniem jej bo zamawiałem to dobre pół roku temu (+3cm i +7kg od tego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@ZnudzonyInternauta: w ogóle to independent jest lepszą bazą? bo jak czasem coś poczytam to narzekają na to, że ASSC był z gildana zrobiony, a teraz patrzę na redicie i ludzie piszą, że według nich gildan jest lepszy od independenta, głównie wypominają wygodę, że w gildanie jest po prostu lepiej.
  • Odpowiedz
@jakisrandomx: Gildan przede wszystkim jest gorszy jakością, ludzie wypominają mu że po jednym praniu robi się sztywny i kulkuje się nie wiele później, nadruk może przez to szybciej popękać; do tego kolor lubi szybko "wypłowieć" przez słońce, pranie etc.. Nie miałem nigdy do czynienia z ASSC na Gildanie ale moje Mind Games na Inde sprawuje się bardzo dobrze. Kolor po kilku praniach i noszeniu na początku dość często (teraz sporadycznie) jest
  • Odpowiedz