Wpis z mikrobloga

#olight s1 Mini Baton w wersji HCRI - krótka, youtubowa recenzja tej fajnej latareczki( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli ilość informacji w filmiku będzie dla was niewystarczająca, to dwa miesiące temu popełniłem tekst, w którym znajdziecie więcej informacji

Zachęcam do oglądania, czytania, komentowania oraz krytykowania (proszę tylko nie za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#edc #latarka #latarki #gadzety #technologia
Sajdyk_pl - #Olight s1 Mini Baton w wersji HCRI - krótka, youtubowa recenzja tej fajn...

źródło: comment_ND7Bp4QYhnixcrFWftMmXMhtDPL9FLjD.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: olight wymiata ze swoimi s1/s10 ;] sam mam od ponad roku s10, codziennie w kieszeni i nic nie można jej zarzucić, świeci długo i przyjemnie nawet na chińskich akumulatorach :)
I jeszcze ta cena, 150zł w militariach, w zestawie z ładowanym akumulatorem... Brałbym, gdyby nie s10;]
I mimo układu do ładowania wbudowanego w akumulator nie stracił on na pojemności względem standardowego Olight. No no...
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: w zasadzie nic skomplikowanego, prosta jak budowa cepa, z tym że jest to wygodna prostota ( ͡° ͜ʖ ͡°) uszczelniona, chociaż nie ma atestów, ale dzięki temu jest cholernie tania.
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: wiesz co, ciężko mi coś powiedzieć bo specjalistą nie jestem. Convoya (jeszcze) nie kupiłem więc to moja pierwsza "porządniejsza" latarka. Jestem zadowolony zarówno z działania jak i jakości wykonania. Strumień światła jest bardzo mocny i mi pasuje. Jedyną wadą (dla mnie) jest tryb mrugający, którego wiem że nigdy nie użyję, a przy zmianie trybów trochę irytuje ;)

Kupiłem ją zaraz po premierze za 50 zł + darmowy DHL, więc za
  • Odpowiedz
@TRicKYmAn: czyli tak jak i ja. Kiedyś czytałem że na Światełkach można znacznie taniej wyrwać, ale ci polecani sprzedawcy chyba się zwinęli bo nie mogę znaleźć
  • Odpowiedz