Wpis z mikrobloga

@yanush: co kieruje ludźmi oglądającymi tego zakłamanego, zapijaczonego, kłamliwego #!$%@? o 5 rano. Pisze to bez cienia hipokryzji, bo sam jestem #!$%@? i siedzę na necie ogladając serial i pisząc sobie na mirko. Więc nie oceniam Cie ziomeczku, śledziłem pobieżnie przez jakiś czas tag, jakies 20 minut łącznie oglądałem stream, ale nie widzę tam nic interesującego, żadnej rozrywki, charyzmy, niczego co mogłoby przyciągnąć do oglądania tego
  • Odpowiedz
@yanush: ale ja wiem o co tam chodzi, jak w kwietniu zeszłego roku zaczynała się faza na tucznika to śledziłem tag (leżałem w łóżku po operacji), znam postacie, całe back story, traktowałem to jak swego rodzaju fenomen socjologiczny, nie oglądałem streama poza jakimiś urywkami, ale śledziłem tag mniej więcej. Od początku uważałem, żę to zwykły patus, a nie szlachetna postać, ale tempo, w jakiej to rosło było nie pojęte i na
  • Odpowiedz
@Zabisyn: ja też traktuje to jak eksperyment spcjologiczy, ale co raz bardziej wątpie w ludzkość. Daniel zaprasza nowych ludzi (za namową wykopków) i ci dostarczają patologicznej rozrywki bo on sam to ma dupie siedzi i liczy donejty na przemian z tłumaczeniem nosaczowi że ma złamany palec i wszyscy są przeciwko niemu
  • Odpowiedz
@Zabisyn: W sobote wejdź tak koło 21. Będzie wywoływanie duchów. Wszystko zależy od tego czy goha się odpali czy nie. Jak będzie mu utrudniać cel to może być dobra rozrywka.
  • Odpowiedz
@yanush: Ale jak wątpisz w ludzkość jak sam to śledzisz? Przecież format eksperymentu wyczerpał się dawno temu, nic nowego chyba tam juz nie uświadczysz. Ja sam jestem fanem kloacznego i głupkowateho humoru po bandzie: bracia grimsby, wypalcowany fredy, chlopaki z baraków, ali g czy nawet movie 43 itp- to dla mnie czyste złoto.ale to gówno jest moim zdanie zwyczajnie żenujące i poniżej wszelkiego poziomu. Tak sasha baron cohen to czysty geniusz
  • Odpowiedz
@Zabisyn: Daniela ni eporównuj do sashy ale jak na polskie podwórko to jest mocny. Oczywiście nie on ale otoczenie, które kreuje patorzeczywistość.
  • Odpowiedz
@Zabisyn: Jaki kraj taki Sasha. Ale cieszmy się o mamy? Ja jestem oprócz Sashy fanem Jackasów. No ale jeszcze poczekamy zanim się polski odpowiednik pojawi. Elo ziomuś, też troche na bani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz