Wpis z mikrobloga

Co jest z tymi Anglikami :/ większość z nich na końcu prawie każdej wiadomości dodaje "x".
- zaraz będę.
- okay! X

- jestem już przy galerii x
- mój autobus nadal nie przyjechał :C
- nie martw się, poczekam x

- dzień dobry x

- przychodzisz dzisiaj do pracy? Xx

No kurde, co jest?

#uk #ocochodzi
  • 16
@unluckysoap oni tak piszą xxx
Fajnie piszą też jednym zdaniem jak coś mają na sprzedaż na grupach i inne ogłoszenia. O kropkach i przecinkach zapomnij. Czasem jak ich czytam to myślę? że albo inny język albo upośldzeni bo moja ortografia angielska jest na wyższym poziomie (ʘʘ)
@adekad: niebieski raz do mnie napisał "Have you seen big love the movie" i w sumie nie byłam pewna czy big love the movie to tytuł, czy może tytuł to big i bardzo lubi film? Przed dłuższą chwilę sądziłam, że to drugie, a tu jednak nie, film to po prostu "big love". :v
Co jest z tymi Anglikami :/ większość z nich na końcu prawie każdej wiadomości dodaje "x".


@unluckysoap: Musisz koniecznie zapoznać ich z "xD". Wtedy ich życie będzie pełne XD

- jestem już przy galerii xD
- mój autobus nadal nie przyjechał :C
- nie martw się, poczekam xD

- dzień dobry xD

- przychodzisz dzisiaj do pracy? XxDD

Prawda, że lepiej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@adekad Czytam sobie ksiazke o angielskiej gramatyce i tu byl eksperyment, ze od lat 60. przez dekade albo dwie nie bo w szkole gramatyki, a gdy ja przywrocono, to bylo za malo nauczycieli ja znajacych. Wiec nauczyciele na poczatku uczyli nic o gramatyce angielskiej nie wiedzac.