Wpis z mikrobloga

ten przelicznik na zegarki, kawior czy ośmiornice xDDD


@frikuu: ktoś rozdrapuje swoje własne rany

Uuu dupcia cię boli pisowczyku. Na te 65k PLN co sobie straSzydlo przyznała, to chyba z 10 lat musisz pracować na tej swojej taksoweczce, o ile uber cię nie wysadzi z gownoroboty. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Zarzadca ja #!$%@? ten przelicznik na zegarki, kawior czy ośmiornice xDDD co za #!$%@? to wymysla


@frikuu ja #!$%@?, lepszy byłby przelicznik 65k PLN Szydło na twoją bieda wypłatę trolu. Z 10 lat byś musiał na kasie w biedronce pracować chlopku.
to chyba z 10 lat musisz pracować na tej swojej taksoweczce, o ile uber cię nie wysadzi z gownoroboty. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z 10 lat byś musiał na kasie w biedronce pracować chlopku.


@Zarzadca: weź się #!$%@? w końcu zdecyduj, gdzie ja pracuję czy na taksówce czy w biedronce XDD Ja #!$%@?, te #!$%@? trolle coraz gorsze. Jeszcze żebyś to robił na poziomie, a tu
@EstebaN1

@Zarzadca: no i co to jest 65 kafli w porównaniu z milionowymi łapówami które brali platformiarze ? niech ma Beata, zarobiła


Skoro inni kradli to kolejni też mogą. Co za brak logiki. PiS niczym się nie różni, kradzież 1 mln, czy 65k nadal jest kradzieżą.
Haha typowy pisowczyk jest typowy.
@Zarzadca: widzę ktoś tu w #!$%@? mało zarabia, że 65k to dla niego w #!$%@? pieniędzy XDD #!$%@? do tvn, może Ci tam zapłacą więcej za tworzenie kabaretu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@frikuu
Tak to Ty biedny polaczku. Idź do pracy bo już jest ze 3 Ukraińców na twoje miejsce.
@EstebaN1
Przyznać sobie samemu 65k to nie jest równoznaczne z zrobieniem. Aby zarobić to trzeba wykonać pracę. A jak wiemy ta marionetka nic nie robiła. PiS jak i każda poprzednia ekipa to ta sama mentalność. Trzeba pozbyć się raka i oderwać od koryta wszystkich urodzonych przed 1980.