Wpis z mikrobloga

w jakiej cenie uda mi się sprzedać xboxa one w wersji 1tb, gwarancja do maja tego roku, pudełka, opakowania wszystko posiadam oryginalne, kabel hdmi, zasilający, zasilacz, fifka 18 (oryginał, pudełko + płyta), dwa pady (jeden normalnie działa, drugi trochę szarpnięty, ale dorzucam bo może części się przydadzą)? bo zależy mi na szybkiej sprzedaży, wyceniłem to wg. siebie no ale prócz wyświetleń zero odzewu (,)
#xboxone
  • 6
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: o kurła, toś mnie zmartwił :D
@yaszczur za tyle sam wystawiłem, ale już dałem 680 bo chyba troszkę mnie poniosło.
Ogółem sam kupowałem w październiku za 820 (bez fify), ale chyba znowu migruję na komputer i stąd pasuje mi go sprzedać, mam nadzieję, że kwestia kilku dni i się uda. Ludzie zamiast zagadać, negocjować cenę to bawią się w dodawanie do obserwowanych i nic z tego nie wynika.
  • Odpowiedz
@Play4Keeps: sytuacja ma się tak, że po pierwsze to nie mam różowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) po drugie, miałem kompa, pozbyłem się kompa, kupiłem xboxa. no i parę miesięcy mi starczyło, grałem jedynie w fifę, innych gier na padzie raczej bym nie zniósł, dlatego z każdym dniem jestem co raz bliżej podjęcia decyzji o powrocie. a w zasadzie już ją podjąłem bo przecież sprzedaję xboxa :)
  • Odpowiedz