Wpis z mikrobloga

Chyba jest tu trochę osób, które miały bądź mają #polonez Na co należy zwracać uwagę w Plusach, szczególnie Atu, jeżeli mamy zamiar obejrzeć auto z ogłoszenia? Zgniłe doły drzwi i wyjące mosty nie przerażają, sierpy mam w pamięci. Tylko co dalej? Na co zwrócić uwagę jeśli idzie o podwozie(konkretne miejsca) i inne newralgiczne miejsca?

#samochody #motoryzacja #fso
  • 12
  • Odpowiedz
@marek-sisey-tymoszczuk: @vanschorst: Brać pod uwagę te z LPG, jeśli w miarę równo chodzą, nie gasną i nie ma problemów z olejem/płynem/temperaturą?
Poloneza z gazem pamiętam tylko z patologicznego przypadku sprzed nastu lat(nieustanne gaśnięcie, pęknięta głowica, bo jeżdżono tylko na gazie)...
  • Odpowiedz
@PrinsFrans:
Klamki w plusach to wyjątkowy paździerz, stare kasetowe klamki były dobre, a te plastiki z plusów się łamią w rękach xD
W ogóle jak ja bym miał kupować plusa to tylko kombi, bo jest rzadką wersją nadwoziową, reszta modeli to pudrowanie trupa :P
  • Odpowiedz
@PrinsFrans: Otwierasz maskę i patrzysz na blachę (łączenie blachy z podłużnicami) po dwóch stronach. Tam to rdzewieje często. Potem pod maską patrzysz w okolicach chłodnicy czy nie ma rdzy/pęknięć.

Teraz skręcasz koła maks i oglądasz podłużnice. Z jednej strony koła, potem odkręcasz i z drugiej. Szczególnie w miejscu mocowania drążków, tam to leciało ostro.

Za przednim kołem masz kawałek błotnika i na dole wkładasz tam rękę i patrzysz jak to wygląda
  • Odpowiedz