Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@idzpanwuj ostatni mechanik tak zajebiście mi wymienił, że klocki że wewnętrzne wyglądały na ledwo zużyte a zewnętrznych już nie było. Teraz wszystko sobie dokładnie wyczyscilem, prowadnice nasmarowane, musi być zajebiście :D
@MajkelEm: mam w rodzienie mechanika z wlasnym garazem. czesto do niego przyjezdzaja polacy ktorzy sami sobie wymieniali hamulce. niby nic trudnego a jednak. Czesto w zestawach prowadzenia na klocki sa tak ciasne ze przesmarowanie ich malo daje, trzeba pilnikiem z 3 razy po nich przesunac. Najgorzej jak sobie tloczka "nie wcisna", a tez sa tacy specjalisci.
@kjungst wiesz starałem się wszystko robić pomału i dokładnie, każda część wyczyszczone do gołego metalu, wszystkim poruszałem na ile się dało żeby sprawdzić czy lekko chodzi. Myślę że jest ok, na pewno po 500~800 km zrzucę koło i posprawdzam jak się wszystko trzyma. Nie robię tego tylko dla zaoszczędzenia ale dla satysfakcji i dla poczucia, że wiem co dokładnie zostało zrobione. A do tłoczka to nie wiem jak można go nie wcisnąć