Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dlaczego Ci, którzy tak chętnie krytykują rząd, cały czas pomijają fakt, że treść nowelizacji ustawy o IPN była stronie izraelskiej znana od dawna, a co więcej - strona izraelska wnosiła do niej swojej poprawki, które przez stronę polską zostały uwzględnione. Dużo światła rzuca to na całą sprawę - czyżby dlatego ten fakt był niewygodny?

#polityka #izrael #germandeathcamps #4konserwy #neuropa
  • 10
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Panie redaktorze, tzn ja powiem tak. #!$%@? innemu krajowi do tego co uchwala nasz sejm, niech mi Pan redaktor przypomni, czy Izrael sie z nami kiedykolwiek konsultował w sprawie swojej ustawy scigającej za nazywanie obozow zydowskimi? No własnie
Naprawde drodzy panstwo, chociaz udawajmy ze nasz kraj jest niepodległy
  • Odpowiedz
@chanelzeg:

gdy te uwagi zostały uwzględnione, według słów przedstawiciela ministerstwa sprawiedliwości, (ambasador) przestała zgłaszać jakiekolwiek kolejne uwagi, czy wątpliwości do tego projektu


Te uwagi to znaczy dotyczące wolności prowadzenia prac naukowych, wolności
  • Odpowiedz
@prosto_w_nick: Posel od Kukiza mowi o tym, ze Izrael zglaszal uwagi do Szydlo, ale zaniedbano to i wina za kryzys obarcza MSZ.

Smucę się innym elementem, że polski MSZ, polski minister spraw zagranicznych przespali całą sprawę. Wiemy, że państwo Izrael na najwyższym szczeblu, bo premier Izraela informował premier Beatę Szydło o wątpliwościach, które ma strona izraelska. Rolą polskiego MSZ-u było rozwiać te wszystkie wątpliwości. Ewentualne uwagi należało przekazać polskim organom
  • Odpowiedz
Minister Jaki mówi, że brał udział w spotkaniach, które dotyczyły spraw reprywatyzacji, natomiast ustawy o IPN-ie oficjalnie nie rozmawiano.


@szurszur:

Handel Zagraniczny rozwijają zduni.
Znają koniunktury z gawędzeń babuni.
  • Odpowiedz