Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie powielić dobry komentarz autorstwa Radagast
https://www.wykop.pl/link/4136349/#comment-52256565

Pisałem o antysemityzmie, a ściśle biorąc o realnym bezpieczeństwie Żydów w Polsce, na chwilę obecną. Które to bezpieczeństwo było/jest bardzo wysokie. Ludzie oczywiście gadają o Żydach, często z wydźwiękiem negatywnym, bo Żydzi mieszają się mocno w sprawy innych prowokując takie dyskusje, ale nie przekłada się to w Polsce na nienawiść i atakowanie Żydów.

Historycznie oczywiście był antysemityzm, najlepszym przykładem rok 1968.

Może nigdy się tego nie dowiemy, ale niewykluczone że cała wczorajsza akcja to było u Żydów starannie wyreżyserowane przedstawienie. Byli przecież konsultowani z projektem ustawy, więc ich wczorajsza reakcja na jej uchwalenie jest podejrzana. Może rzeczywiście chodzi o wywołanie antysemityzmu w Polsce? O Doprowadzenie do pobić kilku Żydów, jakichś dewastacji żydowskich cmentarzy, obrzucenia synagogi kamieniami czy innych tego rodzaju incydentów. Tak by można to było rozdmuchać w światowych mediach do kosmicznych rozmiarów i zrobić z Polaków zajadłych antysemitów.


Celem takiej akcji mogłoby być zahamowanie żydowskiej migracji do Polski - krążą słuchy o wzmożonej liczbie przyznawanych przez Polskę obywatelstw dla Żydów polskiego pochodzenia.

Izrael jest żywotnie zainteresowany aby jak najwięcej Żydów uciekających z Europy przyjeżdżało do Izraela, w którym liczba Palestyńczyków zrównała się z liczbą Żydów i zaraz ją wyprzedzi. Dzietność Palestyńczyków jest bowiem dużo wyższa niż Żydów. Zwiększenie imigracji Żydów do Izraela, to dla tego państwa dosłownie sprawa życia i śmierci.

Jest też kwestia amerykańskiej ustawy 447. Jeżeli Żydzi chcą nas Polaków zohydzić przed światem i nałożyć na nas amerykańskie sankcje, to najpierw muszą z nas zrobić żydożerców. Żydzi teraz potrzebują antysemityzmu w Polsce. Potrzebują zdjęć pobitych w Polsce Żydów i filmów dokumentujących takie akty. Resztę zrobią ich ludzie w YouTube, Facebooku i Google.

Dlatego apeluję do wszystkich czytających moje słowa, by lali oliwę na wzburzone fale i uspokajali innych. Polacy muszą zachować chłodne głowy i spokój, inaczej Żydzi nas ograją, a koszty tego mogą być bardzo wysokie.


#zydzi #judaizm #polska #afera #germandeathcamps #niemieckieobozyzaglady
  • 2
  • Odpowiedz
@hohohohoho: Żydzi chcą wiggle-room.

Zawsze milo mieć opcję planu Ż, na wypadek gdyby cały alfabet planów nie wypalił.

Powrót do Polski jako zarządcy gojów to też niezła koncepcja.

Tak nawiasem. Gdybym chciał żydowski paszport - bo mój dziadek (z opowiadań) był prawdopodobnie żydem, to dostanę z taką łatwością jak dostają nadludzie Żydzi czy nie?
Bo chyba jako żyd po ojcu de facto nie jestem żydem. Jestem półżydem czy półgojem?

Mam nadzieję,
  • Odpowiedz