Wpis z mikrobloga

Gość siedzi ponad miesiąc przy komputerze grając w fife i ma kontakt z wirtualnymi ludźmi.
Nie żeby coś ale jak siedziałem kiedyś 2 tygodnie przy metinie bez przerwy to też mi zaczęło odbijać.
Wydaje mi się, że on nie wytrzyma tego roku bo do reszty mu odbije. Nie wiem czy wy też tak macie ale jak siedzę ta 12-13 godzine przy komputerze to jest mi trochę tak nieswojo. To nie jest zdrowe dla psychiki xd
#gural #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Dziś w robocie 8h wyjątkowo obsługiwałem system aukcji... od 9 do 17. Wystaw, sprawdź co sie sprzedało i tak w kółko. Myślałem, że jebne po tym czasie. Fakt... to nie zdrowe.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: No #!$%@? mówiąc krótko. Czujesz sie źle bo siedzisz cały dzień przed kompem. Jesteś niewyspany, nie chce ci się nic robić, jedyna rzecz która cie obchodzi to ekran monitora. Idealny moment, żeby popaść w depresje, dodajmy do tego 20 lat i mamy gurala
  • Odpowiedz
@patrykw96: Ja czuje się ciągle zmęczony. Siedzę codziennie do 4-5 rano potem wstaje o 18-tej. Po kilku takich dniach czuje się serio beznadziejnie. Kiedyś jak byłem młodszy tak nie miałem i też to lubiłem.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski no ja też czuję się lekko zmęczony, do tego dochodzi nieregularny i zbyt długi sen, nie chce mi się wstawać, bo nie muszę i nie mam po co, nie że jakaś depresja, ale no niestety, takie są fakty
  • Odpowiedz
@patrykw96: Nie ma czegoś takiego jak depresja. Też mógłbym mieć 20 chorób i sobie to wmawiać to bym miał. Depresje wymyślili ludzie słabi. Taka jest smutna prawda. Każdy ma w sobie cząstkę tej depresji. Nie każdy o tym czyta i nie każdemu od tego #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@Fexo: Podwykonawca w IT. Dużo pracuję a robie to tylko dlatego, że sam sobie układam czas pracy. Nie muszę wstawać rano czego nie potrafię robić. Całe liceum miałem z tym problemy. Targali mnie po psychologach itd. Miałem słabe oceny. Maturę i tak napisałem wzorowo. Poszedłem na studia a po pół roku zrezygnowałem własnie ze względu na brak możliwości organizowania sobie samemu swojego czasu.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski możesz mieć rację, kiedyś miałem niską samoocenę, na siłę doszukiwalem się problemów, często chodziłem smutny i jedyne do czego mnie to doprowadziło to do problemów z narko, później zacząłem siedzieć w domu, polubiłem siebie i siedzenie samemu, zaakceptowałem i polubiłem swoją sytuację i generalnie jest lepiej niż kiedykolwiek, no niestety jak ktoś wymaga i szuka na siłę #!$%@? wie czego (środowisko też "wymusza" na słabych ludziach dziewczyny/przyjaciół/melanże/pieniadze itd) to nie
  • Odpowiedz
@zsuiram2: Ja nie mówię o kimś kogo #!$%@?ło do reszty tylko o jakiś atencjuszach z YT co robią wyznania, ze mają depresję i jest źle. Gdyby ktoś im uświadomił, że depresja nie istnieje to po prostu by się źle czuli. ja też się źle czuje tylko nie obwiniam o to nikogo ani niczego.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Z tym się zgodzę. Gdyby byli chorzy na depresje, to nawet nie mieliby sił by nagrać film na yt. Teraz każda osoba, której jest smutno przez chwile zaczyna gadać że jest chora.
Nagle weszli w wiek, w którym okazuje sie, że już nie moga sobie bezkarnie nic nie robić całe dnie, a mamusia nie da kieszonkowego i nazywają to depresją.
  • Odpowiedz