Wpis z mikrobloga

Netia - Wyobraźcie sobie piekarnie. Idziecie do piekarni kupić bułkę. Miła pani sprzedawczyni uprzejmie informuje, że bułka kosztuje miliony monet, ale można kupić rogalika, który jest tańszy, i dodają do niego dwie bułki w prezencie. Ale pod warunkiem, że zgodzę się kupować tego rogalika codziennie przez 2 lata. Jako że często jesz bułki, stwierdzasz że w sumie, niech będzie, szczególnie że nie ma innej piekarni w promieniu kilku kilometrów. Dodatkowo przez pierwsze 2 miesiące będziesz dostawać w prezencie również jakiś dziwny rodzaj sera. Następnie dowiadujesz się, że jeśli nie udasz się do piekarza i nie poprosisz, żeby przestał ci dawać ser, to będziesz musiał za niego zapłacić. Więc mówisz, że poprosisz od razu bez sera, ale nie da się. No ok. Niech będzie. Następnego dnia przychodzisz po swoje bułki z rogalem i serem, i dostajesz 2 bagietki. Pytasz co to ma być? Okazuje się, że jest specjalna promocja i teraz zamiast bułek dostajesz bagietki, ale to nie wszystko, do rogala dostajesz specjalne nadzienie, które będzie kosztować cie dodatkowo, ale dopiero za miesiąc. Prosisz bez nadzienia. Nie da się, bo właśnie pakujemy nadzienie do twojego rogala. Pytasz dlaczego nie zostałeś o tym poinformowany, na co słyszysz, że #!$%@? twoje nazwisko dżemorem i nie dało się przeczytać. Wracasz następnego dnia, a tam dwa rogale, i dalej bagietki, i oprócz sera jest jeszcze ziemniak. "Co tu sie #!$%@??! Gdzie są moje bułki?! I dlaczego muszę brać cały ten ser i rogale i ziemniora?". "Proszę się nie denerwować, to wszystko jest za darmo, i to jest specjalna promocja specjalnie dla Pana" "Kiedy ja nie chce rogali, nie chce sera, nie chce ziemniaków! Przyszedłem tu z niewinnym zamiarem kupienia bułki, a teraz muszę się orientować w tych wszystkich zasadach wydawania rogali, bagietek, sera (który przy okazji wcale nie jest dobry, i jak zrobiłem z nim tosty, to przykleił się do talerza tak, że nie dało sie domyć) Proszę natychmiast zabrać ode mnie te sery, i dać mi moją bułkę." "A może zamiast tego opowiem Panu o wspaniałej nowej drożdżówce, którą przygotowaliśmy specjalnie dla pana, przypominam również że rozmowa jest nagrywana i będzie pokazywana w przedszkolach jako przykład krzyczenia na ludzi którzy tylko wykonują swoją pracę."

#pasta #heheszki #netia
  • 2
  • Odpowiedz