Wpis z mikrobloga

Podsumowując: Klaudia dostała od marity: ciuchy i buty, co miesiąc 1k na mieszkanie (albo i cała kwotę niewiadomo), iPhone i kase na prawko.

Hurr durr zła siostra każe mi płacić, hurr durr siostra jest bogata i nie daje mi 50Zl na browara a chciałam iść ze swoim chłopakiem hurr durr muszę pracować! Co ja jestem jakiś zeykly biedny studenciak??!? O to to nie ja jestem siostra marity ja nie będę pracować i #!$%@?! I jeszcze na drugim końcu miasta? I że może jeszcze mam poznać nowych ludzi w pracy?!? O to to nie. Idę do żabki. Pozdrawiam
#deynn #afera #heheszki
  • 15
@riorden: to twoje domysły nie fakty. Jesteś głupszy od tej deynn. Może i ten filmik nie był za madry ale to nie jest powód. A na innych filmikach widać jak ta mała tańczy z Majewskim. Chodzi z nimi na obiady itp. Złe nie miała. I jeszcze taxa do szkoły. Ja od starszego Brata w ryj dostawałem ze za nim łaziłem i przede mną uciekał :<
@riorden: przecież ta dziewczynka się uśmiechała i normalnie zachowywała. Myśle ze najinteligentniejsi nie są ale na pewno się nad dzieciakiem nie znęcają. Nie zauważyłem tego. Ja jej nie bronię tylko obiektywnie podchodzę do sprawy.