Wpis z mikrobloga

@Jestem_tu_na_chwile: Choćby po to, żeby dowiedzieć się, dlaczego Piotr Henich, sędzia SR w Tarnowie, uważa, że "trudno doszukać się w zachowaniu Małgorzaty Kościuszko znamion złośliwego niepokojenia pokrzywdzonej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kurp: super chamstwo i bezczelność ze strony tej młodej debilki, robią z tą kobietą co chcą a ona nic nie może, generalnie w tym pisemku jest o tym, że nie wyrażała się obelżwie, ale męczenie człowieka i gnebienie ciagłymi wezwaniami policji jest OK, przecież ma COKOLWIEK przeciwko niej. Dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf.
  • Odpowiedz
@kurp: chore jest to, że według sądu Pani Bożena zbyt emocjonalnie podchodzi do sprawy i ją nadinterpretuje. Przez to jest niewiarygodne to co Pani Bożena mówi. Ja #!$%@? co to za Państwo? Korea?
  • Odpowiedz
@klinQQ: Pozwolę sobie skopiować od @jabadabadupka

Od kilku lat pewna mieszkanka podkarpacia nie ma spokoju w domu ponieważ jej sąsiedzi są osobami chorymi psychicznie i ciągle ją wyzywają, rzucają butelkami petardami i innymi rzeczami w dom, w auto i na jej podwórko. Prokurator jak i policja nic z tym nie robią i jest afera
  • Odpowiedz
@klinQQ : To trwa od czterech lat, kobieta musiała się wyprowadzić, bo już nie dawała rady z wyzwiskami, wzywaniem policji o każdą rzecz, teraz zamieszkała tam rodzina z dzieckiem i są rzucane pod ich nogi petardy, dzieci są wyzywane, strach wychodzić z domu.
A swoją drogą to wcześniej już nie wystarczyło?
  • Odpowiedz
@L3stko albo mieszka tam (było w ostatnim reportażu, ale nie powiedziano dokładnie czy chodzi o ten sam dom) albo uwzięli się na inną rodzinę z sąsiedztwa.
  • Odpowiedz