Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: Może nie mają wglądu w konto ale mają wgląd w rejestr sklepu a tam zwroty są odnotowywane. topcashback robi korekty cashbacku przy częściowych zwrotach. Interesuje mnie jak to jest w yazing?
@MichalQ20: cashback nie, masz rację ale zwrot za vat to w 99% częściowy zwrot na paypal. A to jest już udostępniane na platformach cashbackowych. topcashback bierze to pod uwagę i odlicza od podstawy naliczenia cashback. Pytanie czy yazing też?
@GleboZgryz: yazing liczy % od kwoty produktu po obniżkach. nie liczy % od kwoty którą płacisz za przesyłkę czy ubezpieczenie.
dlatego jeżeli dostaniesz zwrot za vat z ubezpieczenia - to yazing to nic nie interesuje.
yazing dostaje od GB/LIB wpis w affilate gdzie widzi po prostu ile zarobił prowizji na zakupie i jaką kwotę zapłaciłeś za przedmiot.
Co ma cashback do kosztów przesyłki i ubezpieczenia ??
dla przykładu:
Pobierz wish666 - @GleboZgryz: yazing liczy % od kwoty produktu po obniżkach. nie liczy % od ...
źródło: comment_U84KHsq8jWhhEgf3f4sfzggKdxzqebIF.jpg
@wish666: Nie chodzi mi o koszt przesyłki czy ubezpieczenia ale zwrot $ z tytułu ubezpieczenia - łapiesz różnicę?. Taki zwrot jest robiony jako partial refund na konto paypal z którego była płatność i niektóre serwisy cashback korygują takie zwroty bo nie wiedzą czy one są z tytułu zwrotu vat czy np.: zmiany produktu na inny tańszy. Topcashback tak robi, wiem z praktyki. Nie wiem jak yazing.
@GleboZgryz: mireczku, może wiesz, płacąc kartą w $ przez paypal na litb, przy zwrocie za vat dostaję równowartość PLNów, które zapłacę do DHLu, w dolarach na kartę powiązaną z paypalem czy może równowartość dolarów w PLN na złotówkowe konto z którego ten przelew do DHLu pójdzie?