Wpis z mikrobloga

#gry #wiedzmin3 Wspominałem, że kupiłem wieśka na promocji bo okazja - przegrane 25h - Wątek główny na którym stoję to, że mam przyprowadzić najbrzydsze stworzenie świata Umę - gram na krew, pot i łzy. No i teraz nasuwa mi się pytanie, czy ja mam coś nie tak z komputerem, nie wiem źle coś liczy ? - bo tyle bugów już spotkałem to masakra. Co drugie zadanie, gdzie mam za kimś iść, mi się buguje i postać stoi w miejscu nie chce iść dalej itp, gdy jest walka z jakimś bossem, mini bossem itp. to czasami da się go tak zbugować, że wpada w ścianę i jak by cały czas się potykał - wtedy nawet Cię nie zaatakuje, po przegranej z bossem gdy ładuje save, nie mam znacznika HP bossa, nie mogę zaznaczyć go "z" przez co Geralt przeważnie odwraca się plecami do niego a o jakiś celny cios to ciężko, czasami jest tak, że wrodzy nie widzą "ataku wykończającego" - ucinanie głowy itp. no i mnie atakują a ja nie mogę nic zrobić bo jak by jest "scenka" - są jakieś mody, łatki do tego ? czy ta gra po prostu tak ma.
  • 5