Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 302. Putin jest atakowany mentalnie przez "rząd cienia".
Od razu zaznaczam że ani ja ani channeling z którego wyszła ta informacja nie jest pro-rosyjski. Po prostu taka luźna informacja nawinęła się przy okazji innego tematu. Zaznaczam również że słabo pamiętam ten channeling i nie wiem dokładnie czy to chodziło o "rząd cienia". Putin po prostu jest atakowany mentalnie z jakiegoś powodu przez co musi co jakiś czas przechodzić regenerację "mentalną".

Ciekawostką jest że jakiś czas temu twarz Putina uległa diametralnej przemianie. Były spekulacje że operacja plastyczna, że stres, a nawet sobowtór. A być może przyczyną był właśnie ten atak mentalny. Artykuł o tej przemianie.

:::::::::: 303. Dynia.
Dynia jest bardzo wartościowym warzywem. Dobrze działa na pamięć. Dodatkowo, ze względu na mały popyt nie objęły jej macki modyfikacji genetycznych.

:::::::::: 304. Przebiegający czarny kot.
Istnieje u niektórych przekonanie że przebiegający kot przynosi nieszczęście. Jest to błędne przekonanie. W dawnych czasach kot był używany jako symbol okultystyczny. Zaś przebiegający kot to symbol tworzenia przez tego kota granicy, po przekroczeniu której doświadczymy samopoznania.
Tak więc nie chodzi o samo przebiegnięcie kota tylko o przekroczenie granicy po której ten kot przeszedł. Strach przed przebiegającym czarnym kotem w pradawnych czasach w okultyzmie oznaczał strach przed samopoznaniem. Samopoznanie nie wiąże się z pechem, ale może być dla niektórych nieprzyjemne.

:::::::::: 305. Tak wyglądają oczy biblijnych diabłów (Alpha Draconów). Członków najbardziej dominującej cywilizacji we wszechświecie.
Żółte oczodoły i czarna pionowa źrenica. Czyli oko typowego gada. Nie wiem jak wygląda sama twarz bo osoba channelująca tego nie opisała.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_YvcfwrBTfyqvdLbvmmNPHylAJHx9Jnz2.jpg

Pobierz
  • 17
@the_white_crystal: szczerze mówiąc to nie wiem jakie ciemne siły rządzą Watykanem, ale z przekazów można wywnioskować że jakieś rządzą. Nawet Jan Paweł II o tym później wiedział, no ale nic nie mógł zrobić co sprawiało mu cierpienie (taka informacja wyszła z channelingu).