Wpis z mikrobloga

Mateusz 29 Warszawa

Zgłoszenie nr 40 z dnia 2018-01-14 17:39:50

Imię: Mateusz
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Pracuje w branży elektrycznej, choć tak naprawdę od miesiąca wdrażam się w nowej pracy. W Warszawie jestem stosunkowo krótko bo 3 lata. Pochodzę z Lubelskiego i czasem jeżdżę do Lublina bo zostawiłem tam przyjaciół i znajomych. Z charakteru jestem śmieszkiem, ale kiedy trzeba być poważnym to jestem.

Wygląd
Brunet o niebieskich oczach. Mam 190cm wzrostu i ważę 93kg.

Zainteresowania
Moje aktualne zainteresowania motoryzacja i hardware komputerowy, a w przeszłości motoryzacja i historia. W wolnym czasie majsterkuje i amatorsko zabrałem sie za bieganie. W tym roku chciałbym ukończyć swój drugi maraton ale z lepszym czasem :).

Czego oczekuję?
Najpierw żonę trzeba przede wszystkim dobrze poznać :). Mimo, że jestem w Warszawie 3 lata to mam duże zaległości w jej poznaniu i zwiedzaniu. Fajnie gdybym mógł to nadrobić w miłym towarzystwie. Szukam ciekawą osobę z którą można spotkać się, pośmieszkować, spędzić miło czas i się poznać. A co dalej z tym robić to już zależy od nas.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealnych dni się nie planuje bo zawsze może być coś co nie pójdzie z godnie z planem lub coś co nas rozczaruje lub sprawi niedosyt. Idealne dni są spontaniczne i przychodzą same.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub, dzieci, używki... jak najbardziej. Sam nie pale i nie chciałbym żeby różowa paliła ale wszystko jest dla ludzi.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Mateusz 29 Warszawa

Zgłoszenie nr 40 z dnia 2018-01-14 17:39:50

Im...

źródło: comment_1xtEYO5EKOSCKqxNF19tQkcNHJCs3wM5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz