Wpis z mikrobloga

Ankieta :)

Samo prezentowanie sylwetek sportowców jest przyjemne, ale od czasu do czasu chciałbym pisać swoje odczucia lub analizy, więc pytanie do was. Jeżeli przejdzie opcja nie to będę zamieszczał na innym tagu, ale skoro jest już 50 obserwujących (dziękuję :)) to chciałbym to wykorzystać.
Oczywiście, takie teksty pojawiałyby się raz na tydzień, może dwa. Mam w głowie już kilka tematów i chętnie bym się sprawdził.

Przy okazji jeśli macie jakieś ciekawe nazwiska to możecie podawać pod tym wpisem i wkrótce pojawią się w tagu.

Za to kibiców narciarstwa alpejskiego i biathlonu zapraszam pod #sportraport, gdzie zamieszczam króciutkie relacje z zawodów (w zależności ile mam czasu i czy oglądałem zawody).
#sportowiecnadzis

Czy chciałbyś, żeby w #sportowiecnadzis pojawiały się artykuły?

  • Tak 95.2% (20)
  • Nie 4.8% (1)

Oddanych głosów: 21

  • 1
  • Odpowiedz
@MSKappa Dobra robota z tagiem #sportowiecnadzis ! Ja chętnie bym zobaczył tam też coś o Polakach którzy będą startować na Igrzyskach, tak jak dzisiaj wpis o Marynie. No chyba że trzymasz to na okres tuż przed zawodami :P Ale artykulow też jestem ciekawy ponieważ dobrze się czyta Twoje teksty. Pozdrawiam:)
  • Odpowiedz