Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam do wyboru 2 boxy
a) iJoy captain 20700(rainbow) 209zł z akumulatorami 6000mah
b) rx2/3 173zł z akumulatorami LG HG2 9000mah
Za Captainem przemawiają lepsze gabaryty, wygląd i ogólna "nowość", całkiem podoba mi się ten box i daje możliwość do DIY obklejenia go własną folią
Za to rx jest brzydszy xD, wielka krowa, ma arctic foxa, co jest na plus, ma 9000mah co myślę, że pozwoli na na prawdę intensywny dzień wapowania a nawet dwa, do tego gdy będę chciał wymienić boxa będę mógł sprzedać rx'a, 2 akumulatory wrzucić do nowego boxa, a trzeci akumulator wrzucę w jakąś fajną rureczkę. Słyszałem też, że rx potrafi mieć problem z konektorem przy tankach z długimi, nie regulowanymi pinami

Ogólnie bliżej memu sercu jest Captain i pewnie go wezmę, ale możecie pomóc mi trochę z wyborem.
Góry z jakich korzystam: Combo RDTA, tfv8BBB(5ml), w niedalekiej przyszłości planuję dokupić tfv12, i jakieś fajne RDA i RTA
#epapierosy
  • 7
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: captain - plastikowa bzdurka z bardzo srednim chipem (slaba dokladbosc, mala wydajnosc) i dziwnymi spadkami na konektorze. rx - klapka 2/3 sie psuje, nie wspominajac o konektorze (w kazdym rx jest z tym problem, chyba ze masz atomizery z krotkim gwintem, albo nie zamierzasz zmieniac atomizerow. zamow na gb voopoo draga za 150pln, albo cos od smoanta - battlestar, czy inny charon (imo drag lepszy). ew. kup aliena. jak na
  • Odpowiedz