Wpis z mikrobloga

Wlasnie sie zalogowalem na yobit patrze a tam 300k CarbonCoin, tak sie zlozylo ze dzisaj mialo 400% pompe i mam dylemat czy sprzedac czy jeszcze bedzie pompa...
ktos cos wie o tym Carbongownie?
#kryptowaluty
  • 11
@Hajp: Coinów z takim market capem nie da się przewidzieć, podejrzewam że spadnie o kilkadziesiąt procent po czym znowu urośnie, ale to tylko moje zdanie, w rzeczywistości to loteria
@pawelwykop: ej to pisz mi w co wchodzisz. ja wejdę za 10$ i jak mi to da zysk co najmniej 200% to oddam Ci 5$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio to ten yobit mnie trochę przeraża tym B3. mam tego od #!$%@? i już myślałem, że jestem milionerem a tam jednak nie można tego wpłacać. totalnie olewają sprawę przejścia na dobry łańcuch. a ludzie tam
@WhiskeyIHaze: na b3 natrzepałem dolców:D bo kupiłem po 9 sat a sprzedałem po 180 po 24h od zakupu:D
na yobicie kupiłem miedzy innymi buzz, 1337,panda,light doge, fuji, dime, carbon coin, B3(sprzedałem)
jakby sie dało przenieść b3 z innej giełdy to byłbym milionerem:D
@pawelwykop: ja kupiłem po 1 sat. i potem patrzę i chyba nawet Ty tu napisałeś, że jest po 150 i już sobie w myślach wybierałem kolor lambo i czy bardziej kupować odrzutowiec czy helikopter. a jeszcze jak zobaczyłem że na innych giełdach go można dalej po 1 kupować to myślę: "#!$%@? tam z lambo i odrzutowcem. kupuję prywatną wyspę. szybka rejestracja i marzenia padły. (,)