Wpis z mikrobloga

  • 0
@billy0o składka zależy głównie od obrotu i sumy gwarancyjnej. Dla IT to kosz od 2 do - 8 tys zl. Jak chcesz ofertę to mogę coś przygotować ale to jiz jutro.
  • Odpowiedz
@billy0o:

Jak chcesz ofertę to mogę coś przygotować ale to jiz jutro.


@AlNeri: hehe kolega wyżej handluje i próbuje wcisnąć drogi produkt. Ja ostatnio kupowałem chyba w hestii ubezpieczenie oc na działalność gospodarczą - ogólne, nie dla IT - przecież nie jest tak że IT ma inne ubezpieczenia. Obrót podawałem przybliżony i nie wpływał na stawkę, suma gwarancyjna wysoka ale nie pamiętam i kosztowało mnie to około 100PLN
  • Odpowiedz
@billy0o: Pomyliłem jeden nick z drugim przy poprzedniej odpowiedzi. No w każdym razie wykupuje OC na firme od X lat, nie to samo zawsze i w owu widze że jest między innymi odpowiedzialność od nienależytego wykonania itp. Ostatnio chyba hestia więc radzę obadać.
  • Odpowiedz
@billy0o: Ok. Odezwę się ale dopiero wieczorem

@Suchar_Strasburgera: Daruj sobie gadki, że chcę wcisnąć drogi produkt. To Ty się dałeś nabrać i Tobie ktoś wcisnął sam papier. To OC, które Ty posiadasz nie obejmuje szkód IT. Polisa OC projektanta lub wykonawcy systemów IT w Hestii wymaga akceptacji przez Centralę kwestionariusza, w którym podajesz poufne dane dotyczące klientów i kontraktów. Jej koszt to też kwota ok 2-8 tys zł.
  • Odpowiedz
@billy0o: Tylko jedna firma w polsce zgodzila sie go ubezpieczyc, przez UK sie nie dalo. I tak wychodzi na tym teraz lepiej bo placi podatki w polsce a nie w uk.
  • Odpowiedz
@billy0o: Wszystko jest jak najbardziej legalne. Ma rezydencje w polsce jest tutaj wiekszosc czasu (to znaczy tyle ile potrzeba) ma kontrakt przez agencje z firma z Londynu. To firma posredniczaca wymagala ubezpieczenia bo jak sie pomyli to moga naprawde stracic miliony. Ja ostatnio bylem na spotakaniu a nie przy komputerze i przepadlo jakies 100k dolarow - pech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz