Wpis z mikrobloga

@dziadekwie: do tej odpowiedzi brakuje tylko philosoraptora. A jeszcze co do dyskusji na wykopie, to przeglądając wczoraj pobieżnie komentarze pod znaleziskiem o gen. Petelickim to myślałem, że zwyczajnie nic tu po mnie. Komentarze wzywające do spokojnego, logicznego myślenia zaminusowane jak najgorsze trollowanie, a bezpodstawna gadka o ''wladzy ludowej'' ucinającej rękę przoduje. Szczerze, rzygać mi się chciało. Fuck everything
  • Odpowiedz
@wolfik92: Nevermind - jestem w tej kwestii przodownikiem teorii spiskowych a jednak skala oszołomstwa mnie powala.

Inna dyskusja z tego samego wątku, w uproszeniu:

-informacja x pojawia się tylko w tym
  • Odpowiedz
@planet3437: Może. A plusujący i minusujący byli, zgaduję, pod wpływem emocji. Albo kierowali się taką polityką ocen - co jest całkiem prawdopodobne, ponieważ koleś, który bez zażenowania przyznaje się, że ocenia nie czytając, naprawdę dostał plusy...

Przecież za taki tekst powinno się być wyśmianym - przyznanie się do takich akcji powinno totalnie kompromitować i dyskredytować w oczach ludzi nawet średnio rozsądnych.
  • Odpowiedz
@dziadekwie: A te plusy/minusy coś dają czy chodzi tylko o wyrażenie poparcia/sprzeciwu. Przeczytałem tę dyskusję i trzeba przyznać, że sformułowanie "z ich ust słowo prawdy jeszcze nigdy nie padło" brzmi szalenie zabawnie.
  • Odpowiedz
@planet3437:

A te plusy/minusy coś dają czy chodzi tylko o wyrażenie poparcia/sprzeciwu.


Chyba dają coś, jeśli chodzi o ranking, ale są przede wszystkim wyrazem poparcia lub dezaprobaty. Zawsze mnie dziwi, kiedy jakieś wypowiedzi z czapy (nie będące żartem) są wysoko plusowane. Btw. kolega od "słów prawy" naprawdę mnie ździebko wyprowadził z równowagi, co od bardzo dawna nie udało się tu nikomu.

Może dlatego, że sama mam oszołomski pogląd na tę
  • Odpowiedz
Może dlatego, że sama mam oszołomski pogląd na tę sprawę, ale wkurzam się, kiedy ktoś - w gruncie rzeczy mający podobną opinię - podpiera ją argumentami wprost z głębokiej dupy.


@dziadekwie: Masz podobną opinię to znaczy, że obcy agenci już wchodzą w grę czy zatrzymujesz się na powiązaniach polityczno-biznesowych?
  • Odpowiedz
@MQs: To znaczy, że poważnie biorę pod uwagę opcję zabójstwa, natomiast nie tworzę teorii na temat przyczyn, bo nie posiadam dostatecznej wiedzy. Nikt z nas jej nie posiada.
  • Odpowiedz
@dziadekwie: Uff to spoko. Już się zaczynałem o Ciebie martwić:)

Co prawda sam nie wierzę w to, by połowa z tych głośnych (w tym domniemanych) samobójstw była prawdą. Wątki z agentami jednak wykluczam, albo musiałbym przyjąć, że działają oni w interesie (ale nie na zlecenie) tych, którzy dzisiaj mają o czym krzyczeć:)
  • Odpowiedz
@MQs: Dla mnie motyw z agentami jest równie prawdopodobny, jak wiele innych. Dzisiaj rozmawiałam na ten temat z Ryu. W przypadku Petelickiego nawet szczególnie prawdopodobne. Ale to naprawdę wróżenie z fusów. To znaczy ok, możemy sobie pogdybać i porozmawiać o tym, co kto z nas sądzi, ale to będzie rozmowa o przeczuciach.
  • Odpowiedz