Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty
Kupował ktoś btc bezpośrednio przez revolut i tam je trzyma/trzymał? Z tego co widzę, nie da się ich przenieść do własnego portfela i kurs jest słaby za to niby działa to od razu i bez żadnych kilkudniowych opóźnień.

Chce zacząć zabawę z btc i szukam jakieś opcji na start. Na reddicie dla osób mieszkających w UK polecają wpłacać kasę na konto revolut, a potem wymieniać na euro, wpłacać na coinbase i tam nią operować. Wadą jest to, że przelewy mogą długo iść, a poza tym od kilku godzin nie chcą mi zatwierdzić ID i aktywować tam konta.

Bawi się w to ktoś mieszkający na wyspach i może coś polecić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castiel: Ja mieszkam w uk i zrobilem tak:
Coinbase - skan dowodu i prawo jazdy
w Revolut zamieniam £ na Eur i przesylam na Coinbase
z Coinbase na GDAX (ten sam login i haslo bo to ta sama firma, ale duzo mniejsze oplaty)
a pozniej z GDAX jak chce alty to przesylam do Binance/KuCoin/Cryptopia/Bitfinex
  • Odpowiedz
Kupował ktoś btc bezpośrednio przez revolut i tam je trzyma/trzymał?


@Castiel: To co kupujesz w revolut to nie krypto ale jego reprezentacja - nie wrzucisz go na portfel ani giełdę.
  • Odpowiedz
@Guilty: Gdy zakladasz konto w Revolut to podajesz swoje dane osobowe i jesli sa takie same jak na Coinbase to nie ma problemu. Zrobilem juz 6 przelewow i zawsze dochodzi bez problemu po ok 12h (przewaznie wysylam ok 23 i dochodzi o 11 rano).

Edit: nawet pomimo, ze w Coinbase mam "ó" w nazwisku, a w Revolut "o" to tez nie ma problemu.
  • Odpowiedz