Wpis z mikrobloga

#lightinthebox nigdy więcej nie kupię w tym sklepie. Czekania na wysyłkę 3 tygodnie . W między czasie wysłanie screenów z płatności PayPal etc. Bo twierdzą że kasy niedostali chociaż widniała u mnie płatność .

A teraz najlepsze Zmienili moje zamówienie . Kupiłem dwa xiaomi smartfony za 1tys . Co mam w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Wysłali mi jednego (zamówieniu teraz widnieje telefon za niecałe 500zl do tego jakaś wtyczka 0zl a suma totalna 1000 zł xD) pisze do nich tickety a ci głupich udają
no ja nie wytrzymie. (°°
Jakieś rady jak z nimi się dogadać ?
beginpl - #lightinthebox nigdy więcej nie kupię w tym sklepie. Czekania na wysyłkę 3 ...

źródło: comment_qFZXYj3lNF2IrduPl70Y4NrK7WJHpXlG.jpg

Pobierz
  • 17
@RoccoBaggins: prawilna gwarancja? Januszowa :)

@beginpl: Co do wtyczki... albo kupiłeś rozumianego przez nas Globala z B20 a oni nie wiedzą jaka jest wtyczka w srodku i dają na wszelki wypadek, albo bardzo dobrze wiedzą co Ci sprzedali a GLOBAL to tylko wersja ROMu a nie B20 :)

Jeśli zaś chodzi o wysyłkę to już dawno zgłosiłbym się do PayPala :) Miałeś pecha co do zamówienia i trafiłeś na inwalidę
@beginpl: nie zrozum mnie źle, sam chciałem przycebulić i note 4 zamówić od chińczyka, ale jak poczytałem o tych romach sromach,w wersjach bez 4g, problemach z wysyłką, gwarancją, to mi się odechciało, plus nawet nie brałem najtańszego z allegro, bo miał mieszane opinie(chyba sam sprowadzał z chin i ludziom nie wysyłał tygodniami).
Chyba się starzeję, bo kiedyś wyznacznikiem była tylko cena, szkoda mi Ciebie, bo wiem że myślisz o tym codziennie.
@RoccoBaggins: prawilna gwarancja? Januszowa :)


@widmo82: ja akurat brałem od kogoś kto ma dobrą opinię na allegro i na wykopie też go mirki polecają(nie zielonki i podzieleniałe pomarańczki), zresztą ja i tak pewnie go najpierw połamę/zgubię znając moje doświadczenia z telefonami:)
@beginpl: dlatego ja odmówiłem koledze z pracy zamówienia zegarka z Gearbeast za 2$ na moje konto, bo chłopak się nie zna, wie tylko że z chin może zamówić zegarek za 2$ z darmową przesyłką, tylko mu to musi jakiś "komputerowiec" załatwić. Nie dociera do niego że to idzie dwa miesiące a może i nie dojść bo to nierejestrowana przesyłka, chyba bym #!$%@? dostał od wysłuchiwania codziennych zapytań i pretensji do marca:)
@widmo82 info od nich No online tracking information is available. However, if you do not receive your order by [2018-01-24], please contact us as soon as possible.

Ostatnia info od nich na pytanie dlaczego zmienili zamówienie wysłali jeden a nie dwa

"Dear Customer, Unfortuantely only 1 S524659000007 S5246590 xiaomi redmi note 4 5,5 calowy smartfon 4g w wersji globalnej (3 gb + 32 gb 13mp snapdragon 625 4100mah) is in this order
@beginpl: to tak jak pisalem... poszukaj u nich w jakim czasie mają dostarczyć ci telefon :) bo teksty o 40dniach piszą wszystkim i obawiam się, ze tak własnie jest. Sciema, że wysyłaja w 5-11 (sam tak kupiłem hehe). PayPal moze... ale watpie by oddał kasę jak zobaczy ze przesyłka jednak idzie.
@widmo82 może poczekam aż przyjdzie i będę wnioskował że nie dostałem calego zamówienia.a co do czasu na wysyłkę pogrzebie zaraz ;) może tym się uda wygrać