Wpis z mikrobloga

#iota Powiem Wam w ten sposób. Jeszcze dzisiejszej nocy zobaczycie cenę 6USD za 1 MIOTA.

Dlaczego? Dziwne przeczucie xd (ʘʘ) ( obecne cena 5 USD )

Jeżeli tak się nie stanie do rana do 0800 ( ważne by nawet przez chwilę było 6 USD i już nikt nie dostanie MIOTA ode mnie )-- to pierwsze 10 osób które się wpisze pod tym wątkiem otrzyma ode mnie 1 MIOTA ( przelew dopiero gdy wyjdzie portfel w styczniu ten solidniejszy niż obecny )

Cena z giełdy BITFINEX się liczy

https://coinalyze.net/iotusd-live-price-chart-bitfinex/
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Amelcio . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że iota będzie ciągle rosła. Kupowałem iotę po $5,5... Kupiłem ją za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 100 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na
  • Odpowiedz
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Amelcio . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że iota będzie ciągle rosła. Kupowałem iotę po $5,5... Kupiłem ją za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 100 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...


@eshabe: HEHE a Ty znowu śmieszkujesz :) już ten tekst dawałeś ostatnio :) tylko że trochę inaczej że szykujesz kwiaty dla mnie :)

No zakład przegrałem 1 MIOTA ląduje do 10 osób które były pod tamtym moim wpisem
  • Odpowiedz
@Amelcio: Z tymi kwiatami to chyba nie było ja. A że odbije to ja wiem. Ja tam spokojnie zareagowałem na dzisiejsze promocje. Super okazja, żeby trochę dokupić. :)
  • Odpowiedz
Z tymi kwiatami to chyba nie było ja. A że odbije to ja wiem. Ja tam spokojnie zareagowałem na dzisiejsze promocje. Super okazja, żeby trochę dokupić. :)


@eshabe: i Ty jesteś poważnym inwestorem krypto. Bo już jeden z drugim zielonka zaczęli wypisywać mi że jestem szmaciarzem i popraprańcem. Powiem tak. Wali mnie to że ktoś jest nieodpowiedzialny i kupił za 5 dolców i sprzedał po 1,20 :) no to trzeba
  • Odpowiedz