Wpis z mikrobloga

Tak realnie do ilu moze dojsc NXT? Wiadomo ze 28 grudnia kazdy kto ma NXT w portfelu dostanie airdropa Ignis 11 dni zostalo cena teraz $0.80 dosc mocno juz z pompowana, czy ma szanse przebic dolara jak myslicie ?
#kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moje wróżenie z fusów liczy na 2,5-5$ bo w końcu każdy by chciał kupić 2 nxt za 1,6$ i dostac ignisa za 1,6$. 100% za darmo! po tym airdropie, 28, będzie chyba mały spadek ale powinien się trzymac kurs do 1 stycznia bo wtedy startuje platforma ardoru z możliwością logowania się danymi nxt w celu pdebrania ignisa. To jest powód ewentualnego powolnego spadku kursu. Bo taki emc2 ma ming blowing message i
  • Odpowiedz
@pawelwykop: teraz troche cena spadła ale mysle ze 2 do 3 dni przed darmowymi ignisami znow pojdzie w gore grubo. Mam jeszcze pytanie bo mam załozony portfel NXT i rozumirm ze musze miec moje nxt na tym portfelu zeby dostac te ignisy tak?
  • Odpowiedz
Ok rozumiem tylko wiesz co wlasnie jestem poczatkujacym dopiero i nie za bardzo wiem o co z tym ardorem chodzi jakbys mogl mi to przyblizyc troche bylbym bardzo wdzieczny :)
  • Odpowiedz