Wpis z mikrobloga

@yeloneck: każda :D. nie no serio każda. wejdź w allegro, kategoria karty SD, po najpopularniejszych i kup coś co nie jest najtańsze. ważne żeby było uhs1 i żeby nie była to firma krzak
  • Odpowiedz
@yeloneck: no to tak. po 1 wątpie żeby sdxc była wykorzystana lepiej niż sdhc w tym aparacie. po 2 64gb w aparacie to dla mnie słabe rozwiązanie :P bo jak coś się stanie to stracisz masę zdjęć, jak ją zapełnisz to po zgraniu na komputer złapiesz się za głowę ile tego jest i porzucisz ogarnianie zdjęć, zgrywanie tego na kompa będzie trwało strasznie długo. ja zajmuje się fotografią średniozaawansowanie i mam
  • Odpowiedz
@daczka92: w sumie nie trzeba czekać do zapełnienia całek karty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale racja, że faktycznie szkoda kasy i jak się to później wrzuci na kompa to jest ostro. Zaraz coś ogarnę innego :D
  • Odpowiedz
@szczurek_be: każda napisałem bo teraz cieżko zdobyć słaba kartę pamięci. znaczna większość na runku to sandiski ultra i podobne tej klasy.
wg Twojego zestawienia karta extreme Pro ma dokładnie taką samą wydajność na tym aparacie jak zwykła SanDisk Ultra plus nawet ta extreme pro to nadal jest sdhc a nie sdxc którą op rozważał @yeloneck:
  • Odpowiedz