Wpis z mikrobloga

Mógłby mi ktoś pomóc z połączeniem Runcam Eagle 2 pro z tym nadajnikiem fpv https://m.banggood.com/DYS-MI200MW-Pigtail-VTX25mW200mW-Switchable-5_8G-40CH-AV-FPV-Transmitter-SMA-Right-Angle-Connector-p-1148674.html? Mam taki zestaw kabli jak na zdjęciu. Wiem że muszę to też przylutować do płytki w dronie, ale na razie nie wiem nawet jak połączyć ze sobą kamerę i transmiter. #drony może nie zlinczujecie mnie za tag #budujedrona
ZnasztegoAndrzeja - Mógłby mi ktoś pomóc z połączeniem Runcam Eagle 2 pro z tym nadaj...

źródło: comment_cK8ExenNURjLSZhdcSzWed79gel0UUuW.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Znasz_tego_Andrzeja: paradoksalnie ten kabelek co jest w zestawie z nadajnikiem powinien pasować do eagle, czyli masz gotowe zarobione końcówki, tylko sprawdź kolejność pinów. Pamiętaj, że zasilanie jest 5V, dość nietypowo jak na TX, eagle też może chodzić na 5V. Napięcie naturalnie jak najlepiej stabilizowane
  • Odpowiedz
@garmil mógłbyś dać jakieś zdjęcie jak on wygląda, albo podać link? Ktoś mi pisał, że na płytce jest stabilizator i właśnie tam trzeba przylutować. To puste miejsce na kable jest na kamerkę fpv, ale oryginalną do mjx bugs 3, a ja takiej nie mam.
  • Odpowiedz
to jest tylko filtr, nie zmienia napięcia ale dobrze redukuje zakłócenia. natężenie prądu to suma prądu kamerki i nadajnika, 1A spokojnie starczy
  • Odpowiedz