Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: O kurde! Tak się spasłeś, że już na siedząco musisz strzelać? ( )

A tak serio to zajebiście efektowny ten wystrzał. Tak to wygląda przy standardowym prochu w normalnej ilości?
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: ... mam nadzieję... bo to co teraz mają :

Wynajem stanowiska na osi 25m 20 zł za 30 min
Wynajem stanowiska na osi 100m 25zł za 30 min

... to żart jakiś, takie kwoty to za godzinę powinny być...
a ceny osi dynamicznej to już nawet nie chce mi się komentować...

Wynajem osi dynamicznej 200 zł za godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: zart to jest na agvo XD

http://www.agvo.pl/pl/cennik/

hehe... nie no... ekskluzywni są :) ... najlepsza jest cena za tarczę - 1PLN :) ... zakładam że oczywiście swoich tarcz przynieść nie mogę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

W granicach Warszawy to chyba ZKS wychodzi najtaniej... tyle że w zimę to strefa no-go... chyba że ktoś lubi chłód ( ͡°
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak @RobertKowalski : Zawsze mnie zastanawia czego się ludzie tak do tego AGVO #!$%@? jak pada tekst "drogo" w odniesieniu do strzelania w Warszawie. Porównując ceny porównujmy też zaplecze, gdzie AGVO bije FSO czy ZKS na głowę.

Ceny z własną bronią:
AGVO - 50 zł / h
Warszawianka - 50 zł / h
Legia - 50 zł / h
FSO - 40 zł / h

Ceny z bronią klubową i instruktorem:
AGVO
  • Odpowiedz
@idaho7: agvo vs fso? fso ma 100m pod dachem / nie ma gownianych wymagan na kalibry czy dlugosc broni / mozna z samoczynnej / ma oddzielne pomieszczenia z roznymi osiami / buduja os 250m rowniez pod dachem i dodatkowe kilka osi 15-25m z dynamika prawie 360 stopni / karnet i 24/7 incoming...
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: No FSO ma osie pod dachem o różnych długościach. Ale porównujemy ceny, więc porównujmy ceny tego co mają wszyscy, czyli osi 25 m i warunków tam panujących. A, i porównujmy to co jest, a nie to co może będzie.

Lubię strzelać na FSO, ale widzę też wady tego miejsca, czyli:

a) dla mnie jest drożej niż na AGVO;
b) betonowe ściany, dużo głośniej i chłodniej niż u konkurencji (wyłączając ZKS
  • Odpowiedz