Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie dotyczące ceny komputera (pic rel). Mam w domu rodzinnym kompa kupionego w 2007 albo 2008 roku, jest całkowicie sprawy poza tym, że jeden z dwóch dysków hdd sprawia problemy. Stoi wyłączony i zbiera się na nim kurz dlatego postanowiłem go sprzedać. Niestety od dobrych kilku lat całkowicie wyleciałem z tematu komputerów, gier itd. przez co nie mam żadnego pojęcia co do tego, za ile takiego kompa wystawić. Wiem tylko, że w 2007/2008 roku były to elementy z górnej półki ( ͜͡ʖ ͡€)

Obudowa to nzxt ale jest lekko uszkodzona - pęknięcie w oknie, zarysowania, braki w tylnej części.
Procesor intel core 2 quad Q6600 2.4 GHz
Płyta glówna gigabyte x38-ds4
Karta graficzna nvidia geforce gts 8800 512 MB
Zasilacz Zasilacz Tagan 700W tg700-u33
Dysk HDD samsung 2x250 GB z czego z jednym są problemy
Stacja DVD z nagrywarką
Stacja na karty pamięci
Pełno wiatraków i światełek.
System Windows XP

Komputer działa, jakiś czas temu odpaliłem na nim CG GO i wyglądało to bardzo dobrze. Wystawiać go na części czy jako całość? Jeżeli całość to za jaką mniej więcej kwotę? Nie chodzi mi o to żeby na nim maksymalnie zarobić a jedynie o to by nie sprzedać za bezcen.

Z racji tego, że od wielu lat jedynie przeglądam mirko a nic nie piszę, przepraszam za ewentualne złe tagowanie i inne niedogodności.

#komputery
dnle - Mirki mam pytanie dotyczące ceny komputera (pic rel). Mam w domu rodzinnym kom...

źródło: comment_3lf68GNeim1o4STUTKbu9IpwJZEoaoMd.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@dnle jakieś 400-600 za całość. Z nowości nic się nie odpali nawet na minimum. Popatrz sobie na allegro ceny poszczególnych podzespołów.
  • Odpowiedz
@Czikita113 @s_t_u_l_e_j
Dzięki za odpowiedzi. Kasa ze sprzedaży i tak nie idzie do mnie więc w depresję nie popadnę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Teraz tylko czeka mnie walka z horymi curkami z olx czy innego portalu xD
  • Odpowiedz
@dnle proc: niedawno kupiłem taki za 30 zł, ale możesz spróbować liczyć za niego 70 Mobo: 70-80zł Gpu: 65zł Zasilacz się nie wypowiem Dyski 2x30,może 40zł Reszta razem koło 50
Całość koło 250-300 imo
  • Odpowiedz