Wpis z mikrobloga

@blogger: zalezy jeszcze kto wplaca. sugerowanie ze to ludzie a nie angela merkel XD juz ja takie akcje widzialem na showupie jak jakies #!$%@? wplacali po 3k XD piora pieniadze i tyle.

gonciarz tez tak pieniadze dostawal od #!$%@? wie kogo
  • Odpowiedz
@blogger: ale jak to marketingowo pieknie wyglada XD ikona ytba czy tam opozycji XD skoro wplacaja to znaczy ze kochaja xD juz nas tak gonciarz w japonii reprezentuje XD niby wszyscy ich kochaja a jakby tak zapytac czy ktos to oglada to jakos chyba nie XD

juz "zapomnieli" bo to bylo dawno xD juz mial sie skonczyc a wyskoczyl jak na sprezynie XD robakom to imponuje, zlego slowa czy to
  • Odpowiedz
@retrobajery: bo Mateo to dobry cwaniak i kreuje się na ofiarę - po co ma podpieprzać hajs ze skarbonki jak mu lidzie sami mogą dać? xD
zastanawiam się tylko czy to on sam sobie tej zbiórki nie założył pod nazwiskiem jakiejś babki xD
  • Odpowiedz
@blogger: nie no sam pewnie nie, tam pewnie jest jakis instytut lecha walesy czy cos w ten dekiel. slabosc panstwa po prostu ze powala na agenture. z 2 strony bieda tego kraju no bo ile to jest w euro? pracuje dla niemcow to i zarobki ma niemieckie. ot zwyczajna pensja pare k euro.
  • Odpowiedz
Bzdura. Wszyscy z tagu neuropa są antyrządowi i swego czasu grupowo popierali KOD. Do teraz tak jest.


@ediz4: gigantyczny ten chochoł zbudowałeś, ale powiedz mi - czy wszyscy którzy nie popierają rządu to lewaki?
  • Odpowiedz
a kto wpłaca hajs na tego pajaca? Może #konserwy co?


@paruweczka: XD
to bardzo głupie uogólnienie.
jakiś ksiądz popiera KOD (np. tutaj ). OOO KSIĘŻA POPIERAJĄ KIJOWSKIEGO, OOO KOŚCIÓŁ WALCZY Z RZĄDEM, OOO KATOLICY PRZECIW PIS.
rozszerzasz parę skrajnych przypadków (nie wiem czy ktokolwiek z #neuropa wsparł Kijowskiego, nikt się nie chwalił chyba XD) do tagu na stronce ze śmiesznymi obrazkami XD.
  • Odpowiedz