Wpis z mikrobloga

@czlowiekBEZnicka: możesz jakieś programy zwrotu obczaić, typu Revolut albo givingassistant, zawsze kilka % można urwać, poza tym nie zamawiaj kilku rzeczy w jednej paczce, bo jak celny pierdyknie, to będzie po zabawie. Dodatkowo zamów u jakiegoś sprawdzonego przez innych dostawcy, będziesz miał potwierdzenie jakości i prawdopodobnie będzie wiedział jak opisać paczkę, żeby zwiększyć jej szanse na przejście przez UC
  • Odpowiedz
@Veldzia
@kradnolud
Na czym polega ten Revoult? To jakaś wirtualna kart połączona z kontem bankowym, która przewalutowuje pieniadze po korzystnej cenie?
Chciałbym zamówić z gearbest. Tam też są dostawcy? Wiem że na fasttechu są bo nieraz przeglądałem i zauważyłem że działa to jak nasze rodzime allegro. Jeśli tak to jakiego dostawcę wybrać?
  • Odpowiedz
@czlowiekBEZnicka: akurat z tamtego nie korzystalem, na givingassistance masz swoje konto i polega to na tym, ze na strone sklepu wchodzisz przez ich witryne(musisz wylaczyc wszystkie adblocki), jak zamowisz, to wiedza za ile i na tej podstawie dostajesz zwrot. wyplacic mozna chyba od 5$

gearbest jest bardziej podobny do amazonu, niby sa rozne sklepy, ale oni to trzymaja na magazynie i wysylaja. jeszcze nigdy nie mialem z nimi problemu
  • Odpowiedz
@krasnoludki tak często raczej z gearbest czy innych fasttechow nie będę korzystał więc raczej skorzystam z paypal, którego już posiadam. Nie potrzebuje więcej innych dziwnych kont.
A jak zielone ludki patrzą na pączki z gearbest? Dochodzi wszystko czy też różnie może być?
  • Odpowiedz