Wpis z mikrobloga

Witam, wrzuciłem 150k plnów na giełdę, jako że 10k USD za bitka jest pewne, to kupując teraz zarobie najłatwiejsze 10% w życiu. Ponad 15k polskich złotych nic nie robiąc. Pozdrawiam bieda programistów, którzy na tyle muszą #!$%@?ć cały miesiąc.


@invtraveler: Na kursie Euro mozna zarobic w godzine tyle co ty bedziesz ciulal na Bitcoinie w tygodnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No ale ty ryzykujesz, a ja wrzucam dwa ordery i wyciagam kase. To jest pare minut klikania i jazda, a na forexie to musisz nocki nie raz zarywać. Wiem bo kiedyś też się w to bawiłem, ale za dużo stresu. Wole mniejsze ryzyko.
  • Odpowiedz
Wole mniejsze ryzyko.


@invtraveler: Nie ma ryzyka, nie ma pieniedzy. Jakby byl jakis sposob zarabiania pieniedzy 100% pewny, to kazdy powazny inwestor z Wall Street/Forexu by w to szedl. Jak myslisz, dlaczego Akcje/Forex trzymaja sie tak dobrze?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Niby tak ale widzisz, ja zarobilem woczraj prawie 20 tysiecy bedac na 100% pewnym, nie grajac zadnej dzwigni i majac stop lossa ustawionego na 5% strat. Na forexie jeden ruch i tracisz wszystko co wlozyles, a na bitku wrzucasz 150k i masz stabilne 10% w ciagu dnia. Mnie takie coś satysfkacjonuje. Nie pracuje już i takie 20k to jest dla mnie kasa na cały miesiąc.
  • Odpowiedz