Wpis z mikrobloga

Poznałem wiele świetnych osób na wykopparty, na biforze jak i na tym głównym. @idol89 uroczo się denerwuje jak przegrywa w piłe xd @Saute miał robić młyn na trybunach, a nie robił ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak jesteś śliczny #pdk Były zajebiste konkursy jak i organizacja stała na najwyższym poziomie (no elo @Theia @Apollo_Vermouth @Jormungand i cała reszta! ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Widziałem bydlaka żółwia, dostałem połowę plusa, jak i widziałem też ziomeczka, który zgonował na krześle. Dzięki @tehSpirit że ciągnąłeś drużyne na meczach, no i dostałem na meczu w jajo ( ͡° ʖ̯ ͡°). Miałem zajebisty kapelusik i pozdrawiam gościa, którymiał maske leszke, z tej strony kwachu, może jakieś 0,7 hehhe ( ͡º ͜ʖ͡º). Pozdrawiam też @kwasnydeszcz - największego normika wykopu xd. Nikt nie zaśpiewał lepiej niż my 1 8 l xddd
Kurde wyszło strasznie chaotycznie ale chciałbym powiedzieć, że impreza była przednia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do zobaczenia w Krakowie!

#wroclawskiewykopparty
p.....h - Poznałem wiele świetnych osób na wykopparty, na biforze jak i na tym główny...

źródło: comment_krSE9slbIPy2Dv9URRG1XN0fgqiXLcvP.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
A właśnie organizatorzy, w ciastkach z pastami dostałem pusty papierek xdddd To się nazywa przegranko .


@pyth: Mogłeś się dołączyć do każdej pasty, szczególnie tej która wygrała. #!$%@?łeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Jakis typ siał ferment że zjadłem swój papierek. Znajdę cię głupcze!!!!


@pyth: mówiłem, że tak go zaśliniłeś, że druk zniknoł.

Mogłeś się dołączyć do każdej pasty, szczególnie tej która wygrała. #!$%@?łeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Benzen: kuuuurcze no, widzisz @13czarnychkotow byliśmy tak blisko wygranej (,)
  • Odpowiedz