Wpis z mikrobloga

A jak pytanie będzie wyglądało typu,

Gra w której będę mógł się pościgać ze społecznością, tylko z haczykiem że wyścigi będą samochodami z manualną skrzynią biegów a nie te GP3 z manetkami? to który z poniższych tagów jest obecnie dla mnie najlepszy?

#projectcars2
#assettocorsa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoadToEnd: #projectcars2 obecnie w online to śmiech na sali. 99% wyścigów w lobby to GT3. System kar nie działa. Nie ma czegoś takiego jak matchmaking. Ludki ścigające się tam to przybysze z matplanety (czytaj: z arcadeówek i simcadówek)
#assettocorsa to znowu to samo tylko bez rankingu. Z tym, że tu jest więcej ludzików bardziej obeznanych z simracingiem.
Jak chcesz się z kimś pościgać to musisz szukać
  • Odpowiedz
Gra bez społeczności to dno, tak tylko pytałem o to pc2, twórcy twierdzą że chcą to łatać aż coś z tego wyjdzie.
W takim razie pobawię się w AC, grafika trochę szpetna ale jest fun bo jest kierownica, i w końcu zakupiłem za te 400 zł stół bankietowy 180/90cm w którym mam na stałe zamontowaną kierownicę. Mam obecnie tylko pc1 i jakiegoś starego dirta.

Spoko, dzięki chłopaki za odpowiedź, będę się kierował
  • Odpowiedz
@emjot86: nie mam tyle miejsca na dysku żeby instalować jakieś dema 30 gigabajtowe, a AC już mam i śmignąłem już parę okrążeń. Ja bardziej turystycznie, parę kółek dziennie. Nie znam dobrze torów. To się jeszcze na wyścigi nie pcham. A na PC2 nie mam chęci, bo nie ma perspektywy na razie na multi.
  • Odpowiedz