Wpis z mikrobloga

Co Mireczki sądzą o tym laptopie:
Lenovo Legion Y520-15 i5-7300HQ/8GB/128+1000 RX560
Ktoś ma? Wady, zalety?
Raczej już się naczytałem o tym jakie to Lenovo było kiedyś złe, więc preferowałbym opinie konkretnie o tym modelu/serii.
Przeznaczenie: ogólne, śmieszne filmiki, gry, programowanie, praca.

Znajdzie się coś lepszego maksymalnie do tej ceny? Wliczając ewentualny dokupiony dysk SSD jeżeli podstawowo nie jest zamontowany.

Plus macie do polecenia jakieś fajne plecaki na laptopa i tanie myszki bezprzewodowe?


#szukamlaptopa #laptopy #pytanie #komputery
Gumaa - Co Mireczki sądzą o tym laptopie:
Lenovo Legion Y520-15 i5-7300HQ/8GB/128+10...

źródło: comment_hlOiqJSNIidgKqv4PoFXOotDrrsD5E4K.jpg

Pobierz
  • 7
@Gumaa: jest to dobry laptop, wiele osob poleca y520, widze, ze to wersja z radeonem, ta z gtx1050 miala problem loterie z klawiatura, nawet mireczek pisal jakis kiedys, ze mu przestały dzialac jakies klawisze, moze tutaj naprawili ;) ogolnie warto, cena tez fajna.
@Gumaa : Ja mam model y50-70 i po jakimś roku użytkowania poszły zawiasy, plastikowe elementy są pęknięte. Sprawnie nie działa też prawy przycisk w padzie. Jeżeli chodzi o szybkość i płynność pracy to jest nieźle, ale mogłoby być lepiej. Mam wersję bez dysku SSD, z 8 GB ramu i i7.
@kirk85: @Gumaa: no podobno na te klawisze nie działające wykręcić wystarczy śrubek parę z obudowy innymi działało zdjęcie metalowej płytki z pamięci a innym wymiana klawiatury w serwisie więc luz, gorzej z tym że niby zawiasy pękają i siema nara. Sam się zastanawiam nad nim tylko wersja z geforcem bo wydajnościowo lepszy niby ale wiecie może czy aż tak duża różnica jest między tymi kartami graficznymi?