Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Social media na start a Google ruszy jak zaindeksuje. Masz konto na Google Webmaster Tools?

Jak masz unikatową treść i z czasem zgarniesz wiarygodnych linków to nic nie musisz robić. No i zawsze możesz znalezisko na wypok wrzucić ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@angusxx8: Tagi powiadasz. Świetny pomysł na duplicate contetn w obrębie strony i kanibalizację słów kluczowych. Tagi trzeba używać z głową i odpowiednio zmodyfikować szablon żeby na stronach tagów nie było "zajawek" tekstów.

@betonkomorkowy: A ile w ogóle masz tam póki co wpisów? Rozwijaj powoli bloga, treści, udzielaj się na innych blogach z tej samej tematyki. Blogowanie to dość ciężki kawałek chleba i żeby coś z tego mieć trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@FilipTraum: no na content mam pomysł i powoli dodaje, powiedz mi czy lepiej dodawać np co kilka dni regularnie czy to nie ma znaczenia? Pozyskiwać linki chce dopiero jak będzie tego contentu na tyle żeby odwiedzający stwierdził że to jest jakoś wartościowe, narazie mam dopiero kilka art. Optymalizacja chyba jest ok, prosty szablon na WP plus wtyczka seo która dyżo podpowiada
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Wtyczka seo z reguły gówno podpowiada - same banały i podstawy. Dodawaj cyklicznie, jak masz mało treści. Optymalizacja nie może być "chyba jest ok", musisz starać się max wyciskać ze strony na każdym możliwym polu, jak chcesz przebić się przez inne witryny pretendujące do fraz, na które potencjalnie możesz rankować. Pamiętaj też o optymalizacji samego contentu.
  • Odpowiedz