Wpis z mikrobloga

Jakby co wyszła nowa wersje Perfect Playera i od teraz obsługuje napisy DVB (trzeba włączyć tryb odtwarzania HW+ zamiast HW).
Czyli od teraz będą np. w Rapidzie działały napisy np. na HBO. No i w tym momencie odtwarzanie IPTV w Kodi straciło jedyną przewagę (moim zdaniem) nad PP ;)

#iptv #kodi #perfectplayer #mibox #androidtv #rapidtv
  • 41
  • Odpowiedz
@DenverPn: stestuje dzis jak wroce z pracy. Nawet moglbym zaplacic za jakis program byle nie podlaczac laptopa pod tv podczas jakis transmicji sportowych bo w sumie tyklko to oglądam
  • Odpowiedz
@MrShatan: dlaczego nie mozesz ogladac sportu przez kodi? U mnie na bardzo starym boxie z andkiem 4.2 + kodi 14.2 wszystko smiga czy mecz w full hd czy filmy:)
@DenverPn: jak sie przelacza kanaly w PP? Nie wiem czy ja cos popierdzielilem ale jak przlaczam kanal to mi nie wskakuje nastepny tylko ustatni ogladany ew. Jakis 5 w kolejnosci :x
  • Odpowiedz
@johnmorra: no niestety do sterowania trzeba sie troche przyzwyczaic... ale potem jest super ;) srodkowy przycisk to EPG, dluzsze przytrzymanie srodkowego to glowne menu. Prawo to opis programu. Lewo powrot do poprzedniego. Tryb przypisywania epg jest super ale tez trzeba sie nauczyc jak to robic ;)
  • Odpowiedz
@johnmorra: nie wiem ścina strasznie, może brak mi jakiegoś kodeka czy coś źle mam ustawione? siatkówki się nie da oglądać za nic. Pobrałem tego PP, mecze wyglądają normalnie - czyli płynność jak na PC (coś czego szukałem! dzięki!!!). Tylko powiedz mi czemu co chwile mi się pojawia to kółko ładowania? Na kodi mi nie przerywa więc nie jest to wina ani internetu ani ich serwerów
  • Odpowiedz