Wpis z mikrobloga

Mam paskudne blizny na ręce i nodze. Czy można je zatatuować? Czy umrę z bólu?
Dodatkowo tatuaż na łydce kojarzy mi się z tribalem u Mariusza z wczorajszej imprezy w Józefowie Dolnym, macie coś na odszpecenie
tatuaży na łydkach, coś bardziej erotycznego niż tribal? Może jakiś wzór przeciągnięty na udo?
#tatuazboners #tatuaze #blizny
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@czlowiekproso No raczej chcę tatuaże za kilka k a nie kilkaset złotych, w Poznaniu jest koleś który dziara raperów, mój ziomek. No i właśnie jakieś z pomysłem bo jak zakryje blizne badziewiem to będzie wyrzucenie kasy w błoto.
  • Odpowiedz
  • 0
@xblackwidowx Nie są wklęsłe, ani czerwone. Nie ma maści na moje blizny. Zaufaj mi, będę farmaceutką:) Spytam jeszcze chirurga bo może jest coś spoza typowych produktów w aptece ale nie sądzę. lekarz spieprzył szycie, są wypukłe i białe od licznych maści, które wcierałam.

@almet73 Niestety wyglądają jakbym się pocięła:) Ludzie często pytają czy się cięłam z takim mega współczuciem a ja miałam po prostu wypadek samochodowy
  • Odpowiedz
Dodatkowo tatuaż na łydce kojarzy mi się z tribalem u Mariusza


@CigarettesAfterSex: sama jesteś Mariusz ;[
łydka jest spoko, a blizny można zakryć, tyle że nie każde. Popatrz sobie na yadou, Oliwię Daszkiewicz, Magdę Pliszkę, Karolinę Skulską i hmm Ink Miners z Katowic - może takie kobiece motywy Ci się spodobają.

farmaceuta z rękawem to nie jest mokry sen pracodawcy


@CigarettesAfterSex: zmień pracodawcę ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@matra: ja tam np nie lubię tatuaży u różowych, szczególnie nad tyłkiem. Jeśli chodzi tylko o zakrycie blizn i wymyśla się tatuaż na siłę aby tylko zakryć, to chyba też nie o to chodzi, lepiej sobie plastycznie to zakryć a tatuaż zrobić jak się będzie go 100% pewnym i w dowolnie wybranym miejscu, a nie akurat tam gdzie blizna :P
  • Odpowiedz
a tatuaż zrobić jak się będzie go 100% pewnym


@almet73: a o w pewność decyzji opki to ja już nie wnikam, tylko odpowiadam na pytania. Nad tyłkiem to ja już dawno nie widziałam tatuażu (;
A co do powodu zakrycia, że blizny - każdy radzi sobie ze swoimi problemami na własny sposób, dla mnie w sumie nic w tym złego, mimo że jestem osobą, która nie popiera zawstydzenia własnymi bliznami (
  • Odpowiedz