Wpis z mikrobloga

@taktoto: ja robię naprawde dużo rajdów na ilość gymów w moim mieście (6) Jakby ktoś sie chwalił że ma 2-3 Mewtwo to zawsze można przypomniec że to właśnie małe miejscowości mieli pierwsze zaproszenia a ci z duzych dopiero z półtora miesiąca później ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to mi się na razie mewtwo nie wydaję pożyteczny, choć ma tylko 3200 cp do tej pory,
@taktoto: w Rzeszowie na 50 aktywnych bardzo graczy dostało passa raz chyba 44 więc trzeba mieć pecha żeby będąc aktywnych w dużym miescie nie trafić. U nas trafili wszyscy aktywni oraz wielu nieaktywnych, nawet ci co przestali potem grac bo szkoła się zaczeła. Za to chłopak co miał takiego do złapania ze 100% IV, miał z 12 balli do rzucenia (ja 8), a i tak nie złapał :D po tym wszystkim
@taktoto: No w takim razie nie pierwsza falaw Polsce, bo pierwsza miała miejsce 10 Września, a druga (CHYBA) półtora miesiąca później, więc to z tej musiałaś mieć i dlatego mieliście aż 3 fale łącznie, my od 10 września nie mieliśmy już żadnej czyli mocno ponad 2 miesiące..
Małe miasta miały przywilej bycia pierwszymi, ale potem już o nas zapomniano i znowu tylko ponad stutysięczniaki....
@gipson_90: u mnie w niespełna 50 tys mieście pierwszy exraid był 1 października a drugi jakoś półtora tygodnia później. Od tego czasu nic. Za pierwszym razem złapałem dziada, za drugim mi uciekł.