Wpis z mikrobloga

@Sajner: Nie widziałem Punishera, widziałem Daredevila i była w nim historia jak to się stało, że Punisher stał się takim skurczybykiem i co go do tego doprowadziło więc myślę, że chyba warto. Plus pierwszy sezon Daredevila bardzo mi się podobał i łyknąłem praktycznie na raz. Drugi już trochę gorzej.
@20dagEdamskiego: czyli smialo obejrzec 2 sezony a potem punisher? Ogolnie nie przepadam za tymi serialami od marvela. Legion mi srednio podszedl (tak wiem, nie od netflixa ale powiazane z marvelem), tak samo widzialem urywki j.jones i defenders, i nie porwało mnie.
@Sajner: Ja J.Jones nie dałem rady i wymiękłem po paru odcinkach. Iron Fist był mocno słaby. Luke Cage trochę lepiej bo dochodziła do niego otoczka historii Harlemu i generalnie kultury afroamerykańskiej. Za to pierwszy sezon Daredevila bardzo mi się podobał. Tylko znowu, to był pierwszy z serii tych wszystkich seriali i może pierwszy raz miałem do czynienia z tą formą netflixowego marvela więc doszedł efekt nowości. Do tej pory seriale o