Wpis z mikrobloga

#informatyka #webdesign #wwwdesign #pytanie

Witam! Dostałem zlecenie na naniesienie szeregu poprawek na stronę internetową jednego z banków i mam im przedstawić sposób w jaki mają się ze mną rozliczyć. Obecnie zajmuję się inną branżą, ale wiedzę mam więc się podjąłem. Tylko mam problem z wyceną mojej pracy, bo zarząd nie jest w stanie określić dokładnie co jest do zrobienia. NA pewno aktualności, zmiana grafik, bannerów, dopisanie kilku art. Oprócz tego muszę zaznajomić się z całą strukturą stronki itp. Jak to wycenić Koledzy? Za godzinę kasować? Bo ciężko chyba wycenić z osobna każdą czynność. A jeśli godzinowo +/- to jakie stawki?

Z góry dzięki za pomoc!
  • 6
Strona jest zrobiona w jakimś kreatorze i teoretycznie większość da się zrobić w ten sposób, chociaż część trzeba pozmieniać w kodzie. Stronka ogólnie oparta o CMS. A bank mały, regionalny oddział tych spółdzielczych..
@defxdefx skoro nie ma pełnej listy zmian do wdrożenia przed wycena, to jedyny rozsądny pomysł to rozliczenie za roboczogodzinę. Inaczej możesz się wpakować w ciągle przerobki gratis. Ewentualnie rozbić poprawki na kilka umów i wyceniać osobno każdą zmianę.