Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem powiedzieć że użytkownik @lumi_wood to prawilny mirek. I pomimo problemów z pocztą polską przesyłka odebrana ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z mirkiem umówiłem się że w razie większej ilości breloków zrobię #rozdajo ponieważ wysyłał dwa razy. Niestety pierwsza przesyłka prawdopodobnie zaginęła w czeluściach pocztowy polskiej i już nigdy się nie znajdzie. Dlatego chciałem zrobić skromne rozdajo żarówki RGB E27, którą można sterować z pilota (dołączam baterie w zestawie) . Uprzedzam że służy bardziej do dekoracji niż oświetlenia. Wysyłka na mój koszt. Losowanie jutro wieczorem przez mirkorandom. Zdjęcie breloka w komentarzu
Pobierz ma999 - Hej, chciałem powiedzieć że użytkownik @lumi_wood to prawilny mirek. I pomimo...
źródło: comment_eXWJKKvfzai3KSHVoGR4hLkyLhqfvry6.jpg
  • 13
przejechałem się i teraz tylko polecone/paczkomaty. Wolę mieć kontrolę nad przesyłkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lumi_wood: no, ale nad paczkomatem, to nie masz żadnej kontroli. Chcesz pewną przesyłkę, to tylko kurier i obowiązkowe otwarcie przy kurierze.
@lumi_wood: mylisz kolego polecony z priorytetem... jak nadajesz przesyłkę poleconą dostajesz jej numer i sprawdzasz sobie jej miejsce na http://emonitoring.poczta-polska.pl/ zaś priorytet to nic innego jak pierwszeństwo w obsłudze na terminalach i tyle (w większości przypadków to tylko naciąganie na hajsy) i jeśli się nie mylę (można przeczytać sobie w regulaminie) jak się zgubi czy niedojdzie bodajże do 30 dni możesz ubiegać się o zwrot do 10-krotności jej wartości nadania (najtańszy
@maniek86: Nie mylę, wcześniej wysyłałem zwykłym priorytetem bez możliwości śledzenia i 3 przesyłki nie dotarły do adresata. Dlatego teraz albo polecony z możliwością sprawdzenia gdzie jest przesyłka, albo paczkomat :)
@lumi_wood: bo adresat może Cie w ʕʔ robi?

"Zwykłe" przesyłki nie są nigdzie rejestrowane więc teoretycznie:
a) mogłeś nic nie wysłać,
b) mogła Pani na poczcie przytulić,
c) mógł Pan który odbiera z FUP i zawozi do UP przytulić,
d) mogło wiele wiele innych osób po drodze przytulić Twoje przesyłki,
e) nawet adresat ;-)

Ale "poleconej" nikt nie ruszy i numer jest ZAWSZE ( ͡~