Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jeszcze nie ma wieści na temat swojej paczki z gearbest? Zamowienie poszlo 13.10.2017. Podając szczegóły: eu express ,priority line i jedyny wpis na dpduk jest też z 13.10 i wygląda następująco, location: southall description: your parcel is on its way. Niby estymowany czas oczekiwania to 10-25 dni roboczych ale dzisiaj zaczyna sie 12 dzień i brak żadnego update'u. Normalne czy przygotować się, że zamówienie stracone.
#gearbest #zamowienie #tracking #euexpress #priorityline #pytanie
  • 16
@DonBrunek: Bo jeśli jest napisane, że czas oczekiwania to od 10 do 25 dni roboczych to przez ten czas nic nie powinno Cię niepokoić. W większości wypadków dostajesz info o statusie przesyłki gdy np. przekracza ona Polską granicę lub nawet po Twoim odbiorze.
@blunch: stąd moje pytanie czy to jest u nich normalne czy powinienem się niepokoić. Pierwszy raz korzystam z gearbesta, a przyzwyczajony jestem do tego, że gdy zamawiam coś to widzę częste updatey na mojej paczce. Dziekuję za rozwianie wątpliwości
Mi trzymali 35 dni, potem dostałem maila ze jednak nie wysłali i wyślą DHLem zamiast DPD. Paczka od 4 dni jest w Polsce i czekam aż dojdzie do mnie.
@TRicKYmAn @fiftinz coś się ruszyło z waszymi? Oczywiście na stronie dpd i na gearbescie zero informacji gdzie przesyłka się znajduje ale za to na alipaczka.pl jest dużo info- polecam sprawdzić jak z tego nie korzystaliście. U mnie dużo różnych wpisów z Angielskimi miastami ale najważniejsze, że 03.11 jest info : Przesyłka wysłana z sortowni, w drodze do Polski. Może w tym tyglu będzie pukanko kuriera (do drzwi oczywiście ( ͡° ͜