Wpis z mikrobloga

0/∞

Gładkie wejście w nowy tydzień, wywalone na stres, w planach pobiegać i zobaczyć się z różową.

Jak widać 5 miesięcy temu próbowałem i nie wyszło. Teraz ruszam ze wsparciem pani psycholog.
#nofapchallenge
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DobryRoki: posiadanie różowej na nofapie to trochę jak granie na czitach
Kiedyś jak byłem młodszy dane mi było spotykanie się z różowymi i z tego co zauważyłem, mimo tego że nie doszedłem z żadną do ostatniej bazy to jakoś miewałem wtedy mniejsza ochotę na FAP.
  • Odpowiedz
@zulugulubenc: Czity? Coś niezgodnego z zasadami 'gry'? Nie dokońca rozumiem przekazu Twojej opinii. Nie wiem w jakim stanie jest Twój NoFap, nie wiem jak wyglądają Twoje przejścia z NoFapem.

To jak NoFap winien wobec Ciebie wyglądać? Izolacja od różowej - pustelnicze wyprowadzanie siebie na prostą?
  • Odpowiedz
Kiedyś oglądałem film jednego murzyna na YT gdzie mówił że rozpoczynając nofap jak masz różowa to warto było by się chociaż na jakiś czas z początku odwyku powstrzymać od niej. Mówił on coś o 2 tyg chyba ale to oczywiście zależy od czlowieka.

Ja wchodzę w nofap żeby sobie znaleźć różowy pasek (nie bezpośrednio, lecz pośrednio bo w supermoce i w to że staje się Jedipo 90 dniach nie wierzę) i żeby
  • Odpowiedz