Wpis z mikrobloga

Jak Lech tej e klapy nie wygra to niewiem, przeciez tam bylo prawie wszystko. Gdyby taki Majewski sie nie bał, takich truskaweczek jak w końcówce to serio pieknie by sie to oglądało co weekend. Jeszcze tylko gdyby hajto i borek....
#ekstraklasa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paluch8: pisze tak bo po 1. Lech ma takie parcie na bramke jakiego nie ma żadna druzyna w tej lidze.
2. Taki Majewski zjada całą e klape, gdyby tylko sie nie bał widowiskowej gry..
3. Wisła oprócz tej bramki, nie pokazała nic. Ten hiszpański nabór na bank skończy sie jak Pogoń ptaka
4. Bramka Wisły dziś zagrała mecz życia, co pokazują jej dotychczasowe dokoniania
  • Odpowiedz
drużyna lecha przygrywała i desperacko szukała gola dlatego tyle strzałów. to się ma albo się tego nie ma jak taki kozak To czemu go w reprezentacji nie ma.
Wisla strzeliła nieprzypadkowo gola bo pierwszych 30 minut Wyllaczyli Lecha z gry całkiem
  • Odpowiedz
@paluch8: nie ma bo lepszy Mączynski ( ͡° ͜ʖ ͡°) to juz nie ten wiek.
pisz nazwy klubów z wielkiej litery bo tak wymaga tego ten tag no chyba ze Legia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Według twojego myslenia, Wisła wyłaczyła Lecha na 30 min, a Lech wyłaczył Wisłe na ile? Bramkarz uratował Wisłe; strzały szły w bramke. Jak na eklape to duzo,
  • Odpowiedz
@paluch8: to juz mniej ważne; #!$%@?ć czy nie #!$%@?ć niewiem, mimo tego układu z Arką, jakoś czuje sie ponad tym. Mam w dupie. Ogladam calą lige i nie interesuja mnie jakieś podziały. Wiadomo ze dobrze by bylo gdyby Lechia grała jak rok temu, ale moze to przyjdzie. Chciałbym ogladać widowiskową lige a nie smutne szachy i te wasze kibicowskie gierki mnie srednio interesują; chociaz Legie to #!$%@?ć xD kolege czytają
  • Odpowiedz
@Tukan_Marcin: Legia to jest oddzielny temat, życze top 5 i to 5 miejsca , jak bedzie wyzej to niewiem , max 4 ale poki co przy tym zaangażowaniu i grze to #!$%@? wie co w tej czesci tabeli ta gruzyna robi
  • Odpowiedz
@palodisko: w sumie nie wnoszę nic ciekawego do dyskusji, ale cieszy mnie to, że są ludzie, którzy mają zdrowe podejście do naszej e-klapy :)

może nie do końca jestem obiektywny, bo jestem z Poznania i Twoje słowa lekko łechtają ego, ale fajnie, że ktoś potrafi zauważyć coś dobrego we 'wrogich' drużynach :)

sam tez uważam siebie za osobę ponad podziałami i liczę na to, że cała ekstraklasa będzie się
  • Odpowiedz
@Gdziezamiatasz: o Maji juz pisałem rok temu ze to grajek zasługujacy na emeryture gdzie indziej. Warto przystawić do niego człowieka ze swojego podworka jakim jest krasić. Rocznik podobny, to jak gra jeden a jak gra drugi to inna historia. O obyciu juz nie ma co gadać. Wartosc jaka wnosi Majewski to x100 wiecej niz Krasić. Zresztą rok temu bylo podobnie, tylko odzidzia niby wywołał taki szał. A co gra teraz
  • Odpowiedz