Wpis z mikrobloga

mam telewizor samsunga 55es8000 i kiedys po pewniej aktualizacji przestalo dzialac wifi (po prostu tv widzi sieci i z zadna sie nie laczy - wyprzedzam pytania probowalem z 20 routerami)
Znalazlem w domu karte tplinka 722 (wifi usb ) i tak pomyslalem czy ma szanse to dzialac (wiem ze byly zewnetrzne karty wifi samsunga)
Wyprzedze kolejne pytanie (czemu nie sprawdzisz tego po prostu) tv mam tak #!$%@? zamocowane na scianie ze nie mam dostepu do usb .
Moze ktos spotkal sie z takim problemem ?
#hdtv #tv #telewizor #samsung
  • 8
@Analizator pisz do supportu Samsunga, ale ta marka miała różne bolączki z wi-fi, zazwyczaj pomagało zmiana sposobu szyfrowania na routerze
Jakaś przypadkowa karta USB raczej nie podejdzie
@Analizator to support mirku, za wiele nie zdziałasz, ja mam laptopa tej marki i wi-fi na USB bo oryginał to jakaś masakra, łączy się zależnie jaki ma humor, próbowałem szukać zależności ale takowej nie ma, wiem że drukarki Samsunga też dawały dupy po wifi czasem pomagał jak pisałem sposób szyfrowania.
A tak na marginesie to urządzenia które nie wymagają mobilności najlepiej kablem zawsze spinać
@Analizator: jeżeli masz możliwość podłączenia telewizoru do neta po kablu to dzwoń na support i umów zdalną diagnostykę, jest darmowa ale terminy są zazwyczaj odległe i godziny do wyboru kiepskie ;)