Wpis z mikrobloga

Ehhh trzecia generacja zaraz, a mi dalej brakuje togepi, togetica i magby () nawet kangaskana złapałam. A wam czego brakuje do uzupełnia dexu? #pokemongo
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@maciej-skora: wiem, ze lecą jak szalone, ale nie udało mi się ich trafić. Tak samo miałam z tangela, złapałam ja dopiero podczas eventu i ani razu nie wykluła mi się z jajka do dzisiaj -.-
  • Odpowiedz
@obsess: do ostatniego eventu brakowało mi Pinsira, ale w końcu dwa z jaja wypadły. Brakowało mi też np. Dragonite ale to przez brak konkretnego kandydata do ewolucji, w końcu jednak zrobiłem tego najmniej #!$%@?. A potem uruchomili dla mojego miasta mapkę i... a to już temat na inną opowieść :).

Teraz oprócz regionalnych (za wyjątkiem kangura) brakuje mi już chyba tylko Miltanka.
  • Odpowiedz
@obsess: 10 wyklutych Tyrogue i nadal brak takiego z którego miałbym Hitmontopa (nawet 100% IV było). 2 cuksy do Togetica, ale łażę z Larvitarem dalej, bez spiny. Brak Unowna jeszcze no i regionalne, łącznie z Kanghaskanem.
  • Odpowiedz
@dawid3012: Życia za to nie masz ( ͡º ͜ʖ͡º) @obsess: Mewtoo, lugi, heracrosa, totodile, feraligatr, unown+ lokalne. Nie mam jeszcze ampharosa ale tylko dlatego, że czekam na mass evo ze zrobieniem jego bo cukierki udało mi się wczoraj nazbierać.
  • Odpowiedz