Wpis z mikrobloga

@matra: powiedzmy, ze bulek mnie zaskoczyl swoja hydrofoboscia... ale w wannie czy pod prysznicem jest pierwsza. @Regis86: stary jak ja bym chcial popiwniczyc. Cale zycie mam psy, glownie molosy wiec swiadomym :) to moj pierwszy bulek i po czesci rozumiem bo to rasa jak zadna inna ale nie wyobrazam sobie go jako jedynego psa w domu - ciezko z nimi fajnie popracowac
@matra: nie tylko TTB. Bernole też nienawidzą. Najlepsze jak wołam je, żeby wyszły, idą z kitami do góry oo fajnie poszczekamy sobie coś.
Otwieram drzwi, te się zatrzymują w połowie kroku, patrzą na kapiące krople, patrzą na mnie, znowu na krople - W TYŁ ZWROT i tam mina "sama sobie tam ić". Jak cały dzień leje to wtedy dopiero poznaję moc ich stalowych pęcherzy. Potrafią od samego rana do późnego wieczora
@nama: starsza w biegu czasem robiła obrót na tylnych łapach i zaworek zakręcony. W ulewy wychodziła pod parasolem niezbyt chętnie. Młoda jest jeszcze za słaba do przepychanek i pęcherz za słaby, ale na to też przyjdzie czas xD Rekord Boni to pierwsze siku o 20 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FionnMacCumhail moja w deszcz nie wychodzi XD nie i nara. Szybkie siku i powrót. Aktualnie nie wychodzi dalej niż poza obręb bloku, bo ma cieczkę i "musi bronić terenu". Nie ciągnij jej na siłę, z doświadczenia wiem że nie zadziała. Możesz spróbować z piłką, chrupkami, choć moja ma wywalone xD